Дайджест від восьмого класу

Першого дня весни відзначається два свята, про які ми і розповіли на класній годині 4 березня.

Початок весни

 Кінець зими плавно переходить у перші весняні дні. Спочатку наступає похмура, тиха та тепла погода. Сніг поволі тане. Природа неначе завмирає в очікуванні чогось.
А потім, одного чудового ранку я прокидаюся, виходжу на вулицю, а там яскраво світе сонечко. І хочеться зняти шапку і скинути зі своїх плеч важку куртку. Але на жаль, ще досить холодно і легко застудитися. Та все одно, настрій радісний та весняний.
Після довгої та похмурої зими природа починає своє оновлення. Сніг під ногами стає крихким та мокрим. Небо змінило своє забарвлення на яскраво-блакитне. З кожним днем снігу та криги стає менше. А незабаром з’являються перші квіти: біленькі проліски, тендітні конвалії, жовтенькі крокуси.

Всесвітній день кішок

Ти ідеш теплим, весняним днем зі школи. Сонечко лагідно гладить своїм промінням. Чудовий настрій. Аж раптом у твоїх ніг з’являється маленьке пухнасте диво – кошеня. Як ти вчиниш? Ти візьмеш його додому, нагодуєш, даси притулок чи залишиш там? 
Для пухнастих улюбленців теж вигадали свято, яке відзначається 1 березня. Про нього і розповіли учні 8 класу на класній годині. Створений цей день, задля більшої популярізації цих домашніх тварин і мета майже досягнена. За підрахунками французьких дослідників на Землі живе близько півмільярда кицьок. Тож, якщо у вас ще нема такого пухнастика, то ми радимо його придбати. Адже це саме той, хто завжди буде вас любити і заспокоювати у будь-якій ситуації.

9 березня – День народження Тараса Григоровича Шевченка. У нас – восьмикласників було два заходи, присвячених цій темі.

День Народження Т.Г.Шевченко 

До нас в гості завітали представники міської бібліотеки. Ми з цікавістю прослухали повідомлення про життя та творчість поета, його нещасливе кохання. У Шевченка була тяжка доля, але навіть у смутні часи він знаходив кохання, яке давало йому силу та віру.

Вшанування памяті відомого поета

А слово таки гартує дух і лікує душу, в слові живе народ і твориться нація. Традиційно щороку розмірковуємо про значення і силу слова у березні, коли вшановуємо пам’ять геніального Тараса Шевченка, основоположника нової української літературної мови. Учні 8 класу присвятили цій темі класну годину. Під час заходу учні розповіли невелику біографію Тараса і продемонстрували уривок з документального фільму про нелегке життя великого поета та художника. 

Міжнародний день щастя

Вікіпедія дає таке означення щастя: “Це психоемоційний стан цілковитого задоволення життям, відчуття глибокого вдоволення та безмежної радості. Те, що викликає відчуття найвищого задоволення життям, дає радість людині.” А що ж викликає щастя у восьмикласників та чи почувають вони себе щасливими, ми вирішили дізнатися і провели класну годину. 20 березня у Міжнародний день Щастя. Розповівши трохи про цей день, ми задали просте запитання: розповісти, чому ти щасливий? Для багатьох це було важко, але ми всеж таки ми почули відповідь. “Тому, що у мене є все, що повинно бути у щасливої людини: дві ноги та дві руки, здоров’я, батьки, дім і тепла постіль.”
Я гадаю, що вам також буде цікаво відповісти на це запитання. Будьте щасливі!

Міжнародний день театру

Міжнародний день театру відзначається 27 березня. Це не просто професійне свято майстрів сцени, це так само свято мільйонів шанувальників театрального мистецтва. Для восьмикласників це свято теж є особливим, адже кожного разу, коли до нашого міста приїжджає група акторів, ми першими йдемо на спектакль і отримуємо величезну кількість позитивних емоцій. Тому ми вирішили провести класну годину і дізнатися докладніше про цей день. Представники Міністерства Культури розповіли історію цього свята, показали презентацію. Ми вітаємо всіх талановитих гімназістів, що мріють в майбутньому стати великими акторами і обов’язково ними стануть. Давайте бути станемо ближче до театру!

Міжнародний день сну

Всі ми полюбляємо довше поспати в теплій кроватці зранку та не хочемо вставати в школу або на роботу. Саме для таких людей, як я гадаю, було створено Міжнародний день сну, що відзначається в третю п’ятницю березня. Але нажаль, це не означає, що ти можеш спати цілий день і прогуляти школу. Саме про це і розповіли учні восьмого класу на виховній годині. Показали презентацію та оповіли історію цього дня, його традиції.
Пам’ятайте, здоровий сон – це дуже важливо.

Акція «Ми за чисте місто!»

Під час Тижня охорони довкілля учні 8 класу проводили акцію «Ми за чисте місто!». Розвісили по місту агітаційні листівки, в яких ми закликали городян не смітити у громадських місцях, не засмічувати природні зони. Якщо ми не будемо смітити, то наше місто буде чистим та охайним. Хочемо закликати всіх приєднатися до цієї акції і допомогти рідному місту.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by