Новини від семикласників

Класна година “Шкідливі звички”

У 7-му класі проводилася виховна година на тему “Шкідливі звички — шлях у безодню”
Учні брали активну участь у процесі самого заходу, були зацікавлені та із задоволенням відповідали на питання. Дійшли висновку, що шкідливі звички дезорганізують людину, роблять її слабкою морально та фізично. Тепер учні знають, що означає термін “звичка”, як з’являються шкідливі звички, знають, як вберегти себе від ВІЛ та СНІД. Та що треба робити щоб як найдовше зберегти найдорожче — своє здоров’я.

Безсмертна донька мудрого народу-Леся Українка
У міській бібліотеці семикласники провели літературно-музичну компоцизію “Безсмертна донька мудрого народу”, присвячену Лесі Українці. Твори Л.Українки читали і інценували вихованці гуртка “Літературне краєзнавство”(кер.Т.Осіпова) Катя Сич, Інна Андросова, Анастасія Сєргєєва, Анна-Марія Медведкова, Альбіна Воронкіна. Гуртківці натхненно і трепетно виконували свої ролі, передаючи неповторний колорит і ліризм Лесиної поезії. Глядачами дійства були учні гімназії і ЗОШ № 2.

Літературний фрійстайл “Тепло душі і сяйво слова”

До дня поезії 21 березня було проведено літературний фрійстайл у краєзнавчому музеї, куди було запрошено поетів Краснолиманщини. Учасниками заходу були і учні 7-мого класу.
Читали власні вірші та твори поетеси Ії Ратіашвілі.

Залучайтесь до музи поезії і ви, наші ровесники.

IMG_3983

Добавить комментарий

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by