Наша дума, наша пісня не вмре, не загине…

В останній день Тижня рідної мови 9-А класом було організовано та проведено свято української пісні та поезії  «Наша дума ,наша пісня не вмре, не загине…» , в якому взяли учні 5-11 класів.

Пісню «Мова єднання» виконали учні 7 класу Рева О.,Тиха Д.,Богданов Є., дівчатка 6 класу проспівали  «Червону калину», а
5-А класу – «Колискову».
Ми почули прекрасну легенду про те, як Бог вирішив наділити народи талантами, і Україні дістався талан співати. З тих самих пір співають люди пісню, лікують нею серця, просвітляють уми, чарують душу.

А для нас продовжили спів Лобода Даніїл з 5-А класу, Югас Євген, Матвій Сергеєв – учні 6 класу та Погребняк Ярослав, Хандога Анжела – учні 9-Б класу заспівавши разом  «Ой у вишневому саду».

Ми переконалися, що багато таланів мають українці, зокрема, наші гімназисти. Поезії з власного доробку прочитали Василь Капшук, «Аркадія»(Ода Україні), Анастасія Мозгова «Присвята Василеві Стусу», Олександр Корягін «У світі марив чарівних», та й ще під власний музичний супровід. Аполлінарія Іванисенко прочитала свою поезію «Рідний край».

Апогеєм свята став  виступ учителів – Колгашевої Т.Г. із піснею «Країна дитинства», Погребняк В.І. та Каменюк Т.І. із піснею  «Сіла птаха».

Порадували виконанням пісень дівчата 8 класу, учні 5-Б класу, наша Яна Бурлачко, яскравим та емоційним був виступ учнів  10 класу.
Маємо надію, що наше свято спілкування з українською піснею та поезією не закінчилося, ми доторкнулися лише до мізерної часточки величезного пісенного багатства українського народу.

До зустрічей на новому Тижні мови!   Фото

 

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by