Всесвітній день водно – болотних угідь

 До цього Дня було проведено такі заходи:

Щотижнева загальногімназійна лінійка пройшла під девізом ” Водно – болотні угіддя для нашого майбутнього – стале джерело засобів існуваня”. Черговий 9 -Б клас підготував інформацію про значення водно – болотних угідь в житті людства, залежність нашого існування від їхнього стану. Гімназисти ознайомилися з обєктами водно – болотного фонду нашого краю, взятими під охорону. З уст учнів пролунав заклик про дбайливе та відповідальне ставлення до природних ресурсів.

Учні 6 класу здійснили відеоподорож річкою Сіверський Дінець, переглянувши фільм, знятий нашим земляком Миколою Шибрею. Діти мали змогу перегорнути сторінки історії заселення нашого краю, освоєння просторів річки, багатою флорою та фауною, милуватися мальовничими пейзажами з висоти пташиного польоту, дізналися про унікальні місця. заповідні території та багато цікавого із світу живої природи. Завдяки цьому діти оцінили всю велич та багатство природних ресурсів рідного краю, необхідність їх збереження.

учениці 9 – Б класу провели вікторину

” Заповідними стежками рідного краю” для 7 класу. Спочатку учні ознайомилися з історією заснування цього Дня, значимістю водно – болотних угідь в житті людства, з’ясували, які об’єкти підпадають під статус “водно – болотних угідь”, які з таких об’єктів є на території нашого краю.

Дівчата 9 – Б класу підготували цікаву та змістовну презентацію про заповідні куточки нашої Краснолиманщини, на території яких розташовані об’єкти водно – болотних угідь , з яскравими фото представників флори та фауни. Семикласники були зацікавлені інформацією, а після перегляду активно відповідали на питання вікторини. Нагородою найактивнішим учасникам вікторини були оплески однокласників та високі бали з біології.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by