Фінал ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 Любіть Україну у сні й наяву,

Вишневу свою Україну,

Красу її, вічно живу і нову,

і мову її солов’їну.

(В. Сосюра)

У суботу, 30 січня, у м.Слов’янськ відбувся фінальний етап ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, на якому змагалася за перемогу і наша Настя Петрик.

Учасників конкурсу зі святом привітала директор департаменту освіти Донецької обласної державної адміністрації Оксенчук Надія Володимирівна, яка щиро подякувала всім, хто приєднався цього року до когорти знавців і шанувальників української мови та нагадала присутнім історію життя українця Петра Яцика, який започаткував Конкурс, ставши його меценатом.

Тищенко Лариса Миколаївна, доцент кафедри української мови та літератури Донбаського державного педагогічного університету, кандидат філологічних наук, представник Ліги українських меценатів у Донецькій області звернулася до учасників зі словами подяки за небайдужість до справи збереження й розвитку української мови на Донеччині та нагадала їм слова Вольтера: «У шість років можна вивчити усі мови, але все життя треба вчити свою рідну»

Переможцям ІІІ (обласного) етапу та їхнім наставникам вручили грамоти, подяки й книжки від Ліги українських меценатів.

А потім-дві години праці!

Бажаємо Насті переможного фіналу, довести, що учні Красного Лиману знають, люблять нашу солов’їну українську мову! Чекаємо разом результатів перевірки робіт компетентним журі в місті Києві,тримаємо кулаки!

Yfcnz-2

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by