День Соборності України

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. 

До такої памятної дати у закладі відбулися тематичні заходи. Учні 11 класу підготували і провели урочисту лінійку «Моя країна- Україна».  Виховні години «Сторінки історії України» цікаво та пізнавально пройшли у всіх класах. Учні 7-а класу запросили учасника бойових дій сержанта Національної гвардії України Сушко Олександра. В шкільній бібліотеці була організована виставка нової літератури українських письменників.

У класах початкової ланки гімназії було проведено усні журнали до Дня Соборності України. Діти ознайомилися з історією об’єднання української держави, продемонстрували знання державних та народних символів України. Була  проведена вікторина «Люби і знай свій рідний край», віртуальна подорож мальовничими куточками рідного краю. Діти розгадували кросворди, влаштували виставку малюнків.

З метою виховання нацiональної свiдомостi учнiв i людської гiдностi, вiдродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина української держави, поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу для учнів 7-Б класу було проведено виховну годину «Україна – єдина країна». Під час даного заходу семикласники відповідали на питання вікторини, читали вірші, працювали з тлумачним словником та переглядали цікаве відео.

Фото

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by