Олимпіади, конкурси 2015

Наказ «Про підсумки проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових предметів 2015-2016 навчального року    Ознайомитись

Наші результати:

1-4 кл.

Мима Вікторія, 3 кл., к-с ім..Яцика, 2м.

5-7 кл.

Чугай Таїсія, 6 кл., к -с Шевченка (3м.)
Іванисенко Аполлінарія, 6 кл., к-с учнівської творчості ( 1м.), олімпіада з математики (2м.),
Тиха Дарина, 7 клас,Укр. Мова (2м.),к-с Шевченка (3м.),
к-с Яцика (3м.)
Кожихов Кирило, 7 кл., географія (3м.)
Савенко Олександра, 7 кл., хімія ( 3м.)

конкурси:

Майоров Олексій, 5-а , Лауреат обл. конкурсу,
Лифанов Павло, 5-б, 2м.
Шаповалова Валерія 5-а, 3м.
Каліджеєва Поліна, 7 кл, 1м.
Андросова Інна, 7 кл.,

8-11 кл.

Петрик Анастасія, 9-А, К-с Яцика, К-с Шевченка, олімпіада з укр. мови, англ. мова ( 1м.) , Призер обл. етапу конкурсу ім.. П.Яцика, запрошена на обл. олімпіади,
Ломова Ганна , 10 клас, к-с Яцика, укр. мова, англ. мова, історія,
зарубіжна л-ра (1м.), к-с учнівської творчості (2м.), запрошена на обл. олімпіади,
Хизун Анатолій, 8 клас, математика , к-с Яцика ( 2м.)
Шепілова Юлія , 8 клас, к-с Шевченка (3м.)
Ребров Максим, 8 клас, історія ( 2м.), біологія ( 3м.), запрошений на обл. етап олімпіади з історії
Мозгова Анастасія, 9-б, трудове навчання, заруб л-ра (1м.), має запрошення на обл. етап
Мартюшова Богдана, 9-б, правознавство
Корягін Олександр, 9-б, технології, має запрошення на обл. етап
Капшук Василь, 9-б, історія (2м.), біологія (2м.), географія (3м.)
Ковальов Анатолій, 10 кл.,математика (1м.)
Клочан Ярослав , 10 клас, екологія ( 2м.), правознавство ( 1м.)
Стороженко Тетяна, 10 клас, обслуговуюча праця (1м.)
Тиха Вікторія, 11 клас, к -с Яцика (2м.), українська мова, учасник обл. етапу конкурсу ім..Яцика
Полянська Олена, 11 клас, історія, російська мова, географія (1м.), має запрошення на обл. етап олімпіад
Костенко Сергій, 11 клас, інформатика, англ. мова ( 1м.), має запрошення на обласний етап олімпіад
Коваль Анна, 11 клас, економіка ( 1м.)
Каракуц Даря , 11 клас, екологія, обслуговуюча праця ( 1м.)
Несміян Дмитро, 11 клас, технології, має запрошення на обласний етап олімпіад
Дворнікова Анна, 11 клас, інформаційні технології(1м.), має запрошення на обласний етап олімпіад
Колгашева Альона, 11 клас, зарубіжна література (1м.),
Кравцова Анастасія , 11 клас, к-с «Природа і творчість», 1 м.

 

 

Добавить комментарий

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by