Класні справи 9-б

   Молодість – прекрасний період життя . Коли ти молодий – ти сповнений сил , енергії, прагнеш спілкування , закохуєшся , намагаєшся перетворити світ на краще .

« А чи легко бути молодим ? » – на таке риторичне питання спробували відповісти учні 9 –Б класу під час проведення класного заходу , присвяченому Всесвітньому Дню Молоді . Вони висловлювали думки про те , що не так вже й легко підліткам жити у сучасному світі , де колосальний потік інформації , де вирує у суспільстві політична агресія , психо-емоційне напруження . Підлітки повинні шукати підтримку і дослухатися до порад дорослих , батьків . Також держава повинна дослухатися до проблем молоді та більше робити для їх вирішення .

Цікавою була інформація про увагу до молоді в різних країнах світу ( в європейських країнах, в Японії).

 «Сильні, сміливі, спритні, умілі!»

Під таким гаслом пройшов спортивний турнір серед учнів 1-х класів. А організували й провели його учениці 9 – Б класу Хандога Анжеліка, Юхимчук Ганна, Насонова Тетяна. У спортивному поєдинку зійшлися 3 команди: «Капитошка», «Солнышко», «Кузнечики». Діти з задоволенням змагалися за перемогу у 5 естафетах та 2 інтелектуальних конкурсах.

І от вона – солодка мить перемоги! Перше місце розділили між собою команди «Капитошка» та «Солнышко», а «Кузнечикам» дісталось друге місце. Але ж головне не місця, а той заряд бадьорості та позитивних емоцій, які отримали учасники турніру. 

PhotoLabРРР

« Шкідливим звичкам – НІ !»

Цей тренінг відбувся у 9 – Б класі за участю психолога Юлії Юріївни.

Учні мали можливість висловити свої думки стосовно шкідливих звичок, обгрунтували негативні сторони цього соціального явища.

PhotoLabПРО

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by