Листопад частить подіями.

Хто головний”

Таку цікаву гру-шоу ми провели на одній з класних годин. В ній брали участь дві команди: 5 хлопців та 5 дівчат з    нашого класу.xC3U7AmPewk

    Свої знання та здібності вони змогли проявити у таких          конкурсах: “Відгадай пісню”, ”Віднови малюнок”, “Хто Я?”,    “Дивоглядки”, “Склади слово”, ”Хто знає?”. Гра була веселою,   захоплюючою та цікавою.

  Перемогу одержала команда дівчат. Вітаємо!

pETo6HKpxN8

 

 

 

 

 

 

 

 

9 листопада – День Української писемності та мови, і ми вирішили провести класну годину присвячену цій темі. Переглянувши цікаву презентацію, прослухавши представників Міністерства освіти класу, ми дізналися історію та традиції святкування цього дня. І до однієї з традицій, а саме – написання радіодиктанту, приєднався і наш клас.

У кожного з місяців року є щось дивовижне, прекрасне і особливе.

Листопад — це місяць опалого листя, що має ще одну назву – падолист. Ми — восьмикласники більше дізналися про цей дивовижний місяць на класній годині. Представники Міністерства господарства розповіли нам цікаві прикмети і приказки листопада. Наприклад, ви знали, що “Пізній листопад – до суворої і затяжної зими.”. Також кажуть, що якщо загадаєш бажання, стоячи під дощем з листя, то воно обов’язково збудеться! Спробуйте!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by