Осінні барви від семикласників

В погожий сентябрьский денек семиклассники, а также их родители отправились на экскурсию в Ямпольское лесничество. Поездка удалась! Мы прошли экологической тропой «Лесное ожерелье», где увидели речных зверей, «Черепаший залив», вольер с лошадью, колодец живой воды, пруды с черными и белыми лебедями, зооуголок. Также мы узнали много легенд о родном крае. Как и всем детям, нам больше всего нравится гулять : катались на качелях, играли в мяч, родители от нас не отставали, резвились как мы, дети. На природе с удовольствием скушали кулеш, приготовленный нашими папами. Вот так, дружно и весело, мы путешествуем. Присоединяйтесь!!!

IMG_5208

  Виховна година «Краснолиманщина – край творчого натхнення» була присвячена творчості відомих людей нашого краю. Глибше познайомились із творчим доробком поета Є.Нефьодова, прослухали в запису декламування віршів самим автором, Тиха Дарина виконала пісню на його слова. Довідались про оперного співака – Капшука Володимира якому всього 33 роки, а він входить до складу Паризької національної опери. Є чим пишатись нам, Краснолиманці!

IMAG0607

 

 

 

 

 

 

 

 

Відтепер 14 жовтня, на Покрову українці відзначатимуть велике державне свято – День захисника України. Ми також провели класну годину до цього свята. Довідались, що споконвіку наші пращури вшановували воїнів – захисників. Ця традиція походить ще з часів Київської Русі. Ще з хлопцями класу ми, дівчата, провели вікторину, провели конкурси на спритність, уважність. Декламували вірші, присвячені захисникам нашої землі, переглянули відеоролик, присвячений сучасним подіям в Україні, створили плакат з побажаннями для наших воїнів.

IMAG0687

 

IMG_5757

   Теплої осінньої днини ми, учні сьомого та восьмого класів, вирушили у подорож до міста Харкова.     Як і кожне місто, воно має свою історію. Тож ми завітали спершу до історичного музею, де  довідались про Слобожанщину, а саме так називають наш край, познайомились із сучасною  технікою, що є в арсеналі нашої країни.

Багато пізнавального і цікавого було в музеї природи. Щоб  переконатись у цьому, погляньте на наші світлини.

  Великої уваги заслуговує екопарк Фельдмана.      Яке розмаїття природи, тварин, різних скульптур!  Та найдивовижнішим було катання на ковзанах і    роликах.

 Захопливо, весело і дружно провела наша група своє дозвілля.

Всі фото тут

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by