Дайджест від 9-а класу

У 9-А класі розпочався цикл тематичних класних годин з профорієнтації.«В світі професій» – так називався спеціальний випуск нашого класного журналу. Ставши учнем дев’ятого класу, хлопець чи дівчина розуміють, що до самостійного дорослого життя їм залишається лише три кроки — останні шкільні роки. Наступає час, коли не школі, не вчителям і навіть батькам, а саме нам потрібно визначити свій подальший життєвий шлях, зробити вибір долі і нести відповідальність за цей вибір. Нам самим доведеться шукати відповіді на запитання, які поставить нам життя. Вересневу класну годину ми провели, подорожуючи в світі професій. А допомогала нам гімназійний психолог Біленька Ю.Ю., яка провела з нами тестування стосовно наших природних нахилів. Разом ми познайомилися з презентацією, яка розповіла нам про незвичайні, рідкісні та вже забуті професії, такі, як арборист ,гондольєр, склодув, спічрайтер, торседорос, енолог, ті-тестер та інші.

410

До Дня учителя нашим класом було підготовлено номер за участю як дівчаток, так і хлопців-Рінат Гілімханов чудово виконав пісню “Червона рута”, Яна Пестич та Марія Черкашина підспівували, а група дівчат підтанцьовували, загалом вийшов чудовий, яскравий номер!

419

день уч.

  Під час канікул нас спіткала чудова новина: нові меблі від ЮНІСЕФТ! За справу взялися дідусі, батьки та, звичайно ж, самі хлопці. От такий подарунок чекає жіночу половинку класу! Чому половинку? Бо в нас 13 дівчаток та 13 хлопчиків!

  Прийшов час і відпочити! Виїзд на природу рідного краю під гаслом “Всі на рибалку!” пройшов цікаво, весело, дружньо! Особливо дякуємо тата Михайла Багнича-Олександра Анатолійовича, який встиг усе-і куліш смачний зварити, й м’яча поганяти, й перевтілитися в Аватара!

Фото

дети вместе

рыбаки

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by