Олімпійський тиждень

  Олімпійський рух- грандіозне явище, що об’єднує народи всіх континентів. А олімпійський тиждень, що на початку вересня пройшов у нашій гімназії, об’єднав всіх любителів спорту і змагань з 5 по 11 клас. Краса і велич, боротьба і сила духу, вирій почуттів — усе це чудовий і багатогранний олімпійський світ приєднатися до якого і відчути хоч краплинку цих величних почуттів змогли всі бажаючі.

  Змагання між учнями 5-а та 5-б класів у легкоатлетичній естафеті були цікавими, веселими, запеклими. Юним спортсменам довелось проявити всі свої здібності: швидкість, спритність, силу. І як результат- перемогла дружба!

  В кожному класі проводились турніри з гри в шашки переможцями стали: сім’я Ковальових: Рувім -5-а, Сергій-8-й, Анатолій- 10-й і Голуб Володимир теж 10 клас.

  А ось найкращою футбольною командою стала команда хлопчаків 6-го класу! На другому місці- команда 8-го класу на третьому — 7-го. Вітаємо переможців!

Любов до спорту об’єднує людей у всьому світі, а на цьому тижні вона об’єднала всіх гімназистів. І цим ми зробили свій маленький внесок у справу ровитку олімпійського руху.

 Стати чемпіоном так непросто.

Бажання мало — знаю точно.

Наснага, праця і терпіння –

Вони дадуть тобі уміння!

 Хай спорт увійде в ваше життя назавжди!

SAM_2096

 

SAM_2102

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by