Спільна робота – спільний успіх

Хоч наш гімназійний сайт сворено вже давно, але визнання та нагороди він отримав нещодавно.

Хто памятає, сайт був створений ще у 2007 році восьмикласником Каракуцом Денисом. Він одразу став популярним серед однокласників та учнів гімназії. Спочатку він був “Щоденником цікавих подій” класу, в якому навчався Денис, але згодом, вся гімназія з захопленням читала останні новини навчального закладу. Особливо популярними були випуски “Першого гімназійного каналу” з веселими ведучими Русановою Аліною і Корзун Тетяною.

Йшов час, і згодом гостро стала необхідність оновити дизайн і зміст сайту. На цю роботу зголосилась колишня учениця гімназії Ломако Катя. Сайт нашого навчального закладу став не тільки джерелом інформування, але й потужним інформаційним інтерактивним ресурсом, що виконує освітню, комунікаційну та організаційну функції, це ресурс, який вивів навчальний заклад на новий рівень розвитку. До наповнення сайту долучилися вже не тільки учні, а й адміністрація закладу, вчителі, бібліотекар, психолог. Розширилась і цільова аудиторія сайту:

1) Це учні НЗ:

  • ті, які навчаються у нас в даний час;

  • збираються поступити в початкову ланку;

  • випускники школи (гімназії).

2) Батьки учнів, у тому числі і батьки майбутніх першокласників.

3) Учителі НВК та їх колеги з інших навчальних закладів. І наша спільна плідна робота дала результати.

Сайт отримав Дипломом І ступеня за підсумками міського огляду-конкурсу інтернет – сайтів в номінації “Найкращий шкільний сайт” у травні 2014 року (А ще раніше у 2013 році завідуюча гімназійною бібліотекою Ломако А.К. була нагороджена Дипломом І ступеня за перемогу в міському турі Всеукраїнського конкурсу “Шкільна бібліотека” в номінації “Бібліотечний веб-ресурс”).

І ось нещодавно сайт Краснолиманської гімназії отримав Диплом за місце у 10% кращих навчальних закладах освіти в номінації “Популярність в соціальних мережах” у вебометричному рейтингу Sumy Web Rank 2015 серед міських шкіл — учасників V Конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти що проводиться Інтернет-Асоціацією України за підтримки Міністерства освіти і науки. Цього року учасниками рейтингу стали близько 800 навчальних закладів довузівської освіти.

Ця висока позиція у цьогорічній редакції вебометричного рейтингу є результатом нашої спільної (вчителі, учні, користувачі) наполегливої, відданої праці.

 Розуміючи свою інформаційну місію, організатори сайту вважають за необхідне і надалі ділитися з вами, шановні наші гості, своїми досягненнями, доробками, цікавою інформацією із нашого шкільного життя.

 Із повною версією результатів та методикою вебометричного рейтингу Sumy Web Rank від Сумського державногоуніверситету можна ознайомитися на Першому українському рейтинговому порталі

http://ranking.sumdu.edu.ua.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by