Тиждень дитячої та юнацької книги

Книги допомагають людині пізнавати навколишній світ, дізнаватися про давно минулі часи, уявити собі життя майбутніх поколінь.

«Люди перестають мислити, коли перестають читати», – писав Д. Дідро.

А розширити літературний кругозір гімназистів допоміг “Тиждень дитячої та юнацької книги”, що традиційно пройшов напередодні весняних канікул.

Про початок Тиждня книги було оголошено в понеділок на загальногімназійній лінійці, яку підготували учні 10 та 11 класу. Одинадцятикласники присвятили свій виступ Дню поезії, вони розповіли про видатних поетів, читали їх вірші, супроводжували розповідь презентацією. Десятикласники підкреслили значення книги в житті людини, зачитали вислови відомих людей про книгу. А бібліотекар озвучила план Тиждня та оголосила початок акції “Подаруй бібліотеці книгу”.

Насиченим, неповторним і цікавим кожен день тиждня допомогли зробити бібліотечні активісти.Вони не тільки проводили заплановані заходи, а й допомагали в обслуговуванні читачів на перервах, заохочували бажаючих пограти в цікаві комп’ютерні вікторини та мозаїки, допомагали бібліотекарю в оформленні виставок, в проведенні акцій. Щиро дякуємо за вашу сумлінну роботу та небайдужість.

Ось такі заходи ми провели протягом тиждня:

Не родись красивым, а родись счастливым”. Літературна гра за казкою Єршова “Конек-Горбунок” – 6 клас для учнів 3-го класу;

«Сказочник датского королевства». Книжкову виставку до ювілею Г.Х. Андерсена та гру-поорож “Мандри казковими шляхами”  підготували Клочан Даша і Клочан Ярослав (9 клас) для учнів четвертих класів;

“На острове Робинзона”. Літературну вікторину за книгою Д. Дефо провели  Капшук Василь і Корягін Олександр (8-б) для семикласників;

О маленьком принце и большом человеке” (презентація книги А. Екзюпері ) Спільна робота 7-го та 11-го класу для п’ятикласників;

” С Гарри Поттером за одной партой” (сторінками відомої книги Д. Ролінг). Літературну гру для 6-го класу провели Котлярова Вікторія, Горюшко Поліна, Багнич Михайло та Янишевський Владислав.

А ще ми оформили тематичні стенди, виставку закладинок для книг, зроблених власноруч, виставку книг, подарованих учнями гімназії бібліотеці. Доречі, акція “Подаруй бібліотеці книгу” ще триває і в кожного є можливість долучитися до неї.

А найбілшу кількість цікавих книжок для наймолодших читачів подарували третьокласники. Дякуємо!

Хоча Тиждень книги і завершився, але бібліотека разом з активістами продовжує роботу з популяризації книги та читання і закликає бажаючих та небайдужих  учнів, що хочуть зробити щось важливе, проявити свої здібності й уміння,приєднуватися до нас.  

Фотозвіт

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by