Підсумки конкурсу дитячого читання

  Вперше за всю історію проведення Всеукраїнського конкурсу “Найкращий читач України” переможцями другого (міського) етапу в обох номінаціях (6 і 7 класи) стали учениці нашої гімназії. Від щирого серця вітаємо Тиху Дарину, ученицю 6 класу, і Шепілову Юлію, ученицю 7 класу, що успішно відповіли на всі запитання літературної вікторини “Книжковий дивограй” і посіли перші місця та стали кращими читачами міста!

IMG_0573

  Центральна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка нагородила переможиць Грамотами і подарунками – цікавими книгами.

  Шлях до перемоги був нелегким.

  13 березня в гімназії відбувся шкільний етап конкурсу, в якому дівчатам довелося змагатися з сильними і досвдченими читачами — однокласниками. Кожен учасник мав якнайкраще презентувати свою улюблену книгу, щоб зацікавити нею вибагливих глядачів — п’ятикласників. А ще кожен виступ оцінювало дуже компетентне жюрі: Русанова Н.В., Колгашева Т. Г. та Полєжаєва А.В. Виступи конкурсантів були цікавими, оригінальними, захоплюючими, супроводжувалися у кого презентаціями і вікторинами, а у кого – музикою і піснею. Деякі учасники навіть перевтілювалися у своїх улюблених героїв.

  Бібліотекар та адміністрація гімназії висловлюють подяку всім юним читачам-учасникам конкурсу за яскраву і змістовну рекламу книг.

  Шестикласникам: Беспаловій Аліні, Воронкіній Альбіні, Каліджеєвій Поліні,Тихій Дарині.

  Семикласникам: Кобцеву Івану, Реброву Максиму, Хизуну Анатолію, Шепіловій Юлії.

 Великий учитель Василь Сухомлинський підкреслював: «Як музикант не може прожити дня, щоб не взяти до рук музичного інструмента, не творити і не діставати від цього насолоди, – так людина не може обійтися без книжки».

Бажаємо Вам ,щоб ви жодного дня не могли обійтися без книги!

Візьміть книги за супутник по країні Знань. Вони ніколи вам не зрадять. Хороша книга – щирий друг і порадник, вона розвиває розум, формує душу.

Фотоматеріали

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by