Класне життя семикласників

  • Брейн-ринг — це гра, переможцем якої стає той, хто виявляє більш глибоку ерудицію і швидкість реакції у відповідях на питання ведучого. Таке змагання вирішили провести ми, семикласники разом із 6 класом. Вього було 4 етапи, за підсумками 1 етапу попереду був 7 клас, але надалі на більшу кількість питань відповів 6 клас. Перемога за шестикласниками, вітаємо!
  • Кожного року на початку весни проходить акція:“ Збережіть першоцвіти”. Вона створена для того, аби школяри розуміли, яка лежить на нас відовідальність за збереження цих ранніх рослин. Міністерство інформації нашого класу підготували класну годину, вони уявили себе у ролі квітів та донесли свої почуття до нас-глядачів. Тепер ми розуміємо, що саме від нас залежить доля ранніх квітів у природі.
  • А чи знаете ви хто є найшвидшою людиною у світі ? Це американський спортсмен Усейм Болт, який 100 метрів долає за 9 секунд. Про цю незвичайну людину нам розповіли представники міністерства спорту нашого класу. Інформація була змістовною та цікавою. Хлопці з міністерства закликали весь клас активніше займатися спортом і розвивати свої можливості.
  • Т. Г. Шевченко видатний український письменник, який відомий усьому світі. В цьому році йому виповнюється 201 рік з дня народження. Міністерство освіти нашого класу підготувало повідомлення про цю видатну людину. Вони показали презентацію в якій розповідалося про життя Т. Г. Шевченка. Ми, семикласники, уважно слухали їх виступ, і в кінці відповіли на запитання вікторини.

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by