Урок-тренінг в 11 класі.

24 березня в 11 класі пройшло заняття з теми “Підготовка до ЗНО”. Метою було підвищити в учнів впевненість у собі, в своїх силах на іспиті.

Почали заняття з того, що оформили бейджи та одразу провели гру “Павутиння”, яка учням дуже сподобалось. Ми всі за допомогою ниток розповідали про себе, свої цілі та не розриваючі ниток передавали один одному і таким чином стали зв’язані між собою. Ну а потім залишили нитки у виді оберегів на руках один одного.

Також була цікава вправа “Портрет класу”, де учні малювали себе перед іспитом, вони представляли в чому будуть вдіті, з яким настроєм складатимуть іспит та ін. Загалом вийшло дуже весело та цікаво. Ще були вправи “Мусор”, “Іспит це…або…” та їн. Але найбільше мабуть одинадцятикласникам сподобалось писати ”Рекомендації по підготовці до ЗНО” учням 9 та 10 класу, де вони могли поділитись порадами, різними вправами та своїми секретами. По закінченню заняття передали рекомендації учням цих класів.

Не обійшлось на занятті і без порад психолога по зняттю емоційної напруги на іспиті, цікавого меню з продуктів, які допомогають розвинути пам’ять та увагу.

В кінці уроку учні заповнили анкету “Готовність до ЗНО” та поділились приємними емоціями один із одним.

1

2

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by