Дайджест від 7 класу

У світі професій

Вибір професії це дуже складна і відповідальна справа. Тому ми, семикласники вирішили вже зараз якнайбільше дізнатися про особливості різних професій і присвятили цьому питанню свою класну годину. Клас поділився на команди, і кожна група підготувала цікаве повідомлення про специфіку праці пожежника, хореографа, архітектора, художника та інших і навіть про таку незвичайну роботу, як перевертач пінгвінів. Ми переглянули презентації, відео, сценки та відповіли на запитання вікторини.

Згодом цей захід ми презентували учням початкової школи. Діти приймали участь у конкурсах, збирали пазли, розгадували загадки.
Як Ви гадаєте, що таке чудо? Ми вважаємо, що чудо це незвичайна інопланетна річ, і ми вирішили познайомити своїх однокласників з найважливішими чудесами світу. Ми переглянули цікаве відео про кожне з семи чудес і про історію їх появи. Радимо і Вам познайомитися з цими незвичайними архітектурними спорудами.

Не обійшли ми своєю увагою і веселе свято – Масляна. Про нього ми вирішили розповісти більш детальніше на класній годині. Ми зробили невелику доповідь про історію, традиції та обряди святкування. Та з задоволенням прийняли участь у шкільному святкуванні.

Стрітення – одне з найбільших християнських свят, яке відзначається на 40-й день після Різдва – 15 лютого. Про цю традицію актив класу розповів нам на класній годині.

Нещодавно в гімназії пройшов огляд обрядів України серед учнів 5-8 класів, в якому наш клас прийняв активну участь і представив обряд Івана Купала. Так, як однокласникам було дуже цікаво дізнатися, як проходила підготовка, репетиції та сам виступ наших акторів, Холод Маша підготувала відеозвітзвіт про це дійство. Виступ нашої команди сподобався всім та особливо самим учасникам.

Після веселого святкуванні починається Великий піст. Міністерство Господарства класу підготувало інформацію про те, які продукти можна вживати в цей період, я к правильно проводити очищення душі і тіла та дали відповідь на всі наші за питання щодо Посту.

4

 

21 лютого святкується Міжнародний День Рідної мови. Ми вирішили більш детальніше позанайомитися з цим святом. Міністерство Інформаціі класу представили цікаву презентацію, що розповіла про історію., традиції цього свята, Ми розгадали акро-загадки, згадали українські прислів’я та приказки про мову. І вирішили, що будемо частіше спілкуватися своєю рідною мовою в повсякденному житті.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by