Інформаційно-освітня протиалкогольна програма «Сімейна розмова».

   13 березня в 9 класі пройшло перше заняття по вищезгаданій програмі  на тему  “Дружба та дружні інтереси”. Мета заняття — формування в учнів поняття “справжня дружба”.

Алкоголь- це своєрідний наркотик, і його вживання поралізує багато важливих функцій людського мозку, перш за все функцію гальмування, регуляції вчинків людей. Вживання алкоголю призводить до порушення процесу формування особистості, до її деградації. “Грою у безумство” назвав пияцтво древній філософ і перебільшення тут немає.  Про ці та  інші питання йшла мова  на занятті.

Учні переглянули презентацію з данної теми, а для кращого засвоєння матеріалу грали та виконували різноманітні вправи  ( гра “Комплімент”, вправа «Хто мої друзі», вправа «Перевір свої знання» та ін.). Також учням на занняті були видані спеціальні щоденики з корисною інформацією та завданнями для самостійної роботи, що також містять анкети, цікаві вправи та ін.  Наприкінці,  учні розповіли  які ж корисні знання вони здобули під час заходу та отримали домашнє завдання.

Заняття триватимуть і сподіваюсь, вони будуть не менш цікавими та корисними.

 3                          2

Добавить комментарий

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by