Новини від 8-А

День закоханих у 8-А


“14 лютого–День Святого Валентина”– саме такою була назва класної години, яку підготувало міністерство освіти 16 лютого. Дівчата розповіли про походження цього свята і як до нього стосується ім’я Валентин. Всі уважно слухали, відповідали на запитання і навіть приймали участь у конкурсі “Комплімент сусіду” Наприкінці заходу учні обмінялися листівками-валентинками, і теплими словами привітали один одного.

 

Веди здоровий образ життя!
В лютому  у 8-А класі відбулася класна година ,яка була присвячена здровому образу життя. Її підготувало міністерство спорту. Хлопці відповідально поставились до дорученої теми. Вони підготували цікаву інформацію про різні види спорту,а саме: біатлон, хокей, футбол, бокс та інші. Після прослуханої інформації нам запропонували невелику вікторину. І на завершення усі учні нашого класу приймали участь у фізхвилинці!

 

Зі святом, хлопці!
На цьому тижні ми провели КТС на честь наших хлопців, яких ми дуже цінуємо. Було весело–цікаві конкурси, хлопці помірялися силою, показали свої знання щодо військових справ. За це ми їх привітали солодкими подарунками. Дівчата  побажали своїм захисникам міцного здоров’я , мирного неба та мужності

Каракуц Катерина

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by