Підсумки олімпіад 2014-2015 навчального року

За підсумками ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових предметів 2014-2015 навчального року наш навчальний заклад визнано найкращим!

   Учасниками олімпіад стали 394 учні із 20 закладів освіти, які були виявлені переможцями (І місце) шкільного етапу олімпіад та набрали більше 50 балів.

  Наші учні стали переможцями у 8 олімпіадах (як і у 2013 році) з таких дисциплін: історії, української мови та літератури, англійської мови, інформаційних технологій та інформатики, екології, російської мови та літератури, світової літератури, а з хімії (разом з ліцеєм) та з географії (разом із ЗОШ № 4).

  В особистому рейтингу учасників олімпіад лідерами стали і наші гімназисти: серед учнів 8 класів – Петрик Анастасія (9 балів); серед учнів 9 класів – Ломова Анна (11 балів) та Загоруйко Тетяна (5 балів); серед учнів 10 класів найбільшу кількість балів набрали учні: Полянська Олена (7 балів) та Костенко Сергій (5 балів). Серед лідерів – випускників Русанов Дмитро (8 балів), Кравченко Анастасія (7 балів).

   Однозначним лідером серед заклаів освіти є наш НВК «гімназія – ЗОШ І ступеню» – 80 балів:

  І місць – 16, ІІ місць -12, ІІІ місць – 8.

   Серед кращих вчителів–менторів за результатами міського етапу олімпіад стали і наші педагоги: зі світової літератури Колгашева Т.Г. (8 балів), з англійської мови Русанова Н.В. (6 балів); з української мови та літератури Загоруйко С.О. (6 балів); з географії Павловський Е.О. (6 балів); з російської мови та літератури Пашкевич В.М. (6 балів), та Колгашева Т.Г. (5 балів); з екології Гайворонська Н.В. (5 балів); з інформатики Кузенко Д.В. (5 балів); з інформаційних технологій Ломако О.В. (5 балів); з історії Ломова І.М. (5 балів).

  Абсолютним лідером стала Колгашева Т.Г., яка за результатами олімпіад з російської мови і літератури та світової літератури набрала 13 балів; а також Гайворонська Н.В. за результатами олімпіад з біології, екології та хімії набрала 11 балів.

  Щиро вітаємо гімназійну команду переможців: вчителів і учнів бажаємо їм подальших успіхів в навчанні і розвитку свого потенціалу!

  Детальнішу інформацію ви знайдете в наказі Міськво.

Наказ про підсумки проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових предметів.

1

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by