Жити здорово!

    4-Б продовжує тиждень під гаслом «Жити здорово!».

  Усі знають, що мало вести здоровий спосіб життя. Треба ще й піклуватися про особисту безпеку.

   Про те, як правильно це робити, четверокласники дізналися під час уроку «Безпечний відпочинок взимку». Спочатку учні повторили вивчене на попередньому уроці, виконуючи завдання Баби Яги: визначити помилки казкових героїв (Колобка, Півника, Червоної Шапочки, Сплячої красуні, Буратіно, сімох козенят), яких вони припустилися, спілкуючись з незнайомцями. А потім, працюючи в групах над статтями підручника, визначили основні причини, наслідки та дії під час небезпечних ситуацій взимку.

   Динамічна та релаксаційна музична паузи допомогли уникнути втоми під час плідної роботи. Зима закінчується, а небезпеки ще залишаються. Але четверокласникам вони вже не страшні.

Ми обираємо здоров’я

Життя взагалі річ цікава, особливо коли тобі 9-10 років. Та є те, що стає на заваді пізнанню світу, навчанню, розвагам, спортивним та творчим заняттям. Це – хвороби та недуги.

Звідки ж вони беруться, де чатують на юних життєлюбів, як їм перешкодити або ж знешкодити? Про це й йшлася мова під час виховної години у 4-Б класі. А підсумком міркувань та дебатів стали групові колажі «Ми обираємо здоровий спосіб життя!» з ілюстраціями, збіркою прислів’їв та віршів.

«Будьте усі здорові! Живіть здорово!» – бажають учні 4-Б усім-усім.

 

Photo0072

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by