Створи своє майбутнє!

 

   11 лютого  був проведений тренінг для вибору майбутньої професії учнями 11 классів.

  Життя постійно ставить нас перед вибором. У дитинстві з багатьох іграшок вибираємо найулюбленішу, в школі віддаємо перевагу найцікавішим, на наш погляд, предметам… Обираємо товаришів, друзів, коханих. І в основі вибору кожного з нас свої критерії, своє уявлення про добро і зло, честь і безчестя, правду і кривду. У кожної людини є свобода вибору. Вибір існує щоденно, щохвилини. Різний за своєю серйозністю. Неоднаковий за своїми наслідками. Зробити крок чи не робити? Промовчати чи відповісти? Стерпіти чи не стерпіти? Подолати чи відступити? Так чи ні? Куди піти вчитися? Як жити? Що робити? Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Отже про професії ми з учнями і говорили.

Епіграфом до заняття були фрази відомих людей:

«Щоб реалізувати свої мрії в реальний успіх,

Ви повинні працювати.

Працювати багато, наполегливо, постійно – це шлях до вдосконалення і максимальному результату».
Джон Паттерсон

Кращі в світі досягнення стали можливими не «ЗАВДЯКИ», а «ВСУПЕРЕЧ». Головне – робити свою справу».
Дейл Карнегі
«
Якщо хочеш досягнути успіху, навчися переносити і невдачу»
Макс Гитомер

   На занятті було і бліц-опитування, і різноманітні цікаві вправи та ігри : “Асоціації”, “Ланцюг професій», «День із життя…», «Бінго». Під час проведення цих вправ учні змагались між собою, як представники двох команд. Не обійшлось і без творчого завдання, де командам прийшлось готувати проекти з тем “Наскільки важлива професія в житті людини?” та “Хто і що впливає на вибір професії”. Обидві команди творчо підійшли до завдання і дуже добре з ним впорались.

  Ще психолог гімназії розповіла учням про класифікацію професій, яку запропонував Е.Клімов, прововела методику “Готовність до вибору професії” В.Б.Успенського та анкету на визначення темпераменту учнів.

   Закінчили ми заняття тим, що дізнались про те, що обрати професію можна і за гороскопом, так що всім учням було цікаво, яка ж професія підходить саме їх знаку зодіака. А також учні дізнались про  рейтинг найнебезпечніших професій, про самі модні та сучасні, найрідкіші та найкумедніші в світі.

234

 

Добавить комментарий

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by