Тобі, Україно, Соборна держава!

 

Тобі,Україно, мій мужній народе,

Складаю я пісню святої свободи

Усі мої сили і душу широку,

Й життя я віддам.

Аби ти щаслива була, Україно,

Моя Батьківщино!

Такими словами учні 6  та 8-б класів розпочали тематичну лінійку, присвячену Дню Соборості. Це свято народ України відзначає щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в1919 році.

Свій виступ учні супроводжували презентацією, віршами, танцями, піснями та цікавою інсценівкою.

 Також шестикласники відвідали урочистий захід у БК ім. Горького, що був присвячений цій визначній події.

Взагалі, кожен клас гімназії підготував і провів виховні години до Дня Єдності.

Пропонуємо Вашій увазі мінірепортажі про ці заходи. 

  11 клас

Прекрасна, єдина, рідна!

Саме під таким гаслом пройшла в 11 класі виховна година, присвячена Дню Соборності. Почалася вона з перегляду відеофільму, який містив історичні кадри та нагадав про події 22 січня 1919 року. Фільм допоміг поринути в історичне минуле, почути голоси тих, хто виступав на площі в золотоверхому Києві того знаменного січневого дня. Другою частиною виховної години стала вікторина до Дня Соборності України. Після відбіркового туру в фінал вийшли Бражник Володимир, Лозоновенко Катерина та Хланта Дар’я. А переможцем, який показав найкращі знання з української історії, став Бражник Володимир.

Петренчик Ірина, прес-секретар 11 класу

10-й клас:

21 січня у 10 класі відбулася класна година на тему: Співаємо славу тій події і тепер”, присвячена Дню Соборності України. Учні розповіли про те, що майже 100 років тому цей день назавжди був вписаний в історію українського народу. Ідея єдності українських земель — соборності України — сягає у глибину віків.

Учні висловили свої думки щодо цього свята, визначили, що День Соборності України — це нагадування про те, що сила нашої держави в єдності українських земель, та виразили впевненість, що територіальна цілісність України навіки залишиться непорушною.

А також учні прочитали вірші про рідну Україну.

Класна година пройшла під гаслом “Народитись українцем — це велика честь і слава”.

7-й клас:

22 січня вся країна святкує День Соборності України. Ми вирішили також відзначити цю визначну подію і тому підготували цікаву презентацію та історичну довідку про це свято. Відеолекція сподобалась усім. Сподіваємося, що наша країна завжди буде єдиною і неподільною.

 5-й клас:

Моя країна – соборна Україна”. Під такою назвою пройшло свято у нашому класі. Ми ознайомилися з історичними фактами та закріпили їх у вікторині. А потім декламували поезії та співали пісні присвячені нашій улюбленій країні — Україні.

      У бібліотеці гімназії Вас чекає книжкова виставка “На шляху до незалежності” присвячена цій історичній події.

SAM_1252

Фотоматеріали заходів

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by