Грудневий дайджест від 9 класу

 Грудневий дайджест від 9 класу

Грудень для учнів 9 класу був насиченим. Ми прийняли активну участь у всіх номінаціях конкурсу « Збережи ялинку». І стали переможцями у двох із них – “Листівка” та “Плакат”.

Активну позицію зайняли в акції “Допомога літнім людям”. Робили новорічні листівки та приносили варення. Сподіваємося, що наші подарунки сподобалися дідусям і бабусям, що перебувають у будинку для літніх людей.

Дитяча бібліотека зустріла 9 клас і провела бесіду з елементами гри на тему “Права дитини”. Було цікаво. Вирішували правові задачки та відповідали на питання вікторини.

DSC00216

 Але головне випробування було попереду. Ми були відповідальні за проведення новорічних свят для старшокласників. Спочатку йшла активна підготовка до прикрашання залу для свята. Вирізали сніжинки, виготовляли різдвяні віночки. Святковий зал був казковий.

7Gcy3JR2TvA

 iIcYvpW22-M IMG_4361

 Представники 9 класу були ведучими на новорічному святі в 3 класі ( Дід Мороз та Снігуронька).

jkOo4k4fRaE

Кульмінацією грудня було проведення новорічного свята під назвою «Новий рік крокує по планеті». Ми мандрували країнами світу з цікавістю дізнаваючись як же там зустрічають Новий рік . Потім відбулася чудова та казкова зустріч Дідів Морозів різних країн які побажали всім здоров’я та миру.

Але ми не втомились. Чекаємо наступних свят, конкурсів, пригод.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by