Звіт про роботу “Міністерства культури” сьомого класу у грудні.

 До нас на класну годину завітала представник дитячої міської бібліотеки. Вона розповіла про страшну хворобу 21 століття — СНІД. Від неї ми дізналися багато повчальної інформаці, наприклад, які способи зараження людей і як від цього захиститися. А наші однокласники їй в цьому допомогли: вивчили повчальні та пізнавальні вірші. Ми виробили листівки-рученята для дітей, хворих СНІДом, та подарували малюкам нашої лікарні. Наш клас співчуває цим дітям, і бажає їм більше посмішок, радощів та здоров’я.

VLUU L100, M100  / Samsung L100, M100VLUU L100, M100  / Samsung L100, M100 VLUU L100, M100  / Samsung L100, M100

Чи знаєте Ви, що таке Чупакабра? А ось ми, семикласники, тепер знаємо. Бо підготували дуже цікаву класну годину про цю дивовижну істоту. Ми переглянули наукове відео, яке розповідає багато нових фактів про Чупакабру. Отже, тепер ми будемо обережно поводити себе поблизу лісів, степів та лугів.

 Семикласників зацікавило питання: «Як треба поводитися на дорогах взимку». І про це ми вирішили поговорити на класній годині. Відповідальні підготували необхідну інформацію, розповіли правила у віршах. Сподіваємося, що отримані знання допоможуть учням поводитися правильно на дорогах взимку.

 Ми в передбутті Новорічних свят і дуже чекаємо на фантастичне, чарівне свято — День Святого Миколи. Тому і класну годину провели під назвою “ Чудове свято зустрічає нас”. Ми познайомили своїх однокласників з біографією Миколи Чудотворця, його чудовами справами. І всім розповіли, що необхідно зробити, щоб отримати подарунок 19 грудня.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by