Зимовий бенефіс 10 класу

Грудень місяць цього року для учнів 10 класу видався незвичним та цікавим. Гімназисти відчули себе справжніми акторами! Для учнів першого класу вони створили справжню казку.

Все розпочалося з 19 грудня . Усі діти нашої країни з нетерпінням чекають у гості Святого Миколая. Ось і цього року першокласники теж зустрічали шановного гостя. Прийшов він до дітлахів не один, а з бешкетником чортом та ангелом. Маленькі школярики розповіли Миколаю про свої добрі, хоч і маленькі справи. А він для малечі приготував подаруночки – «миколайчики».

Незабутньою стала зустріч першокласників на Новорічному святі «У гості до Діда Мороза» з хитрою лисичкою та живими ялинками, з розбійником – великаном, Бабусею-Ягусею, Дідом Морозом та Снігуронькою. З інтересом старшокласники готувались до зустрічі з маленькими глядачами. Після проведених виховних заходів в учнів 10 класу залишились яскраві враження від виступів. Вони й самі були захоплені підготовкою та проведенням. Малюки та їхні батьки були задоволені та вдячні старшокласникам. Так тримати! 

Фото                               Анна Дворнікова, 10 клас

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by