Всеукраїнський форум «Криза як ресурс».

 

20 вересня 2014 року в місті Краматорськ пройшов Всеукраїнський форум «Криза як ресурс». Який проводився на базі ДДМА з 8:30 до 16:00 години. Форум був організований для керівників, офісних працівників, психологів, педагогів, соціальних працівників, вихователів, а також – для батьків, школярів та студентів.

Метою форуму було: дати людям якісні інструменти роботи у кризовому стані, робота з кризовими станами в бізнесі, сімейних та дитячо-батьківських відношеннях.

Практичний психолог НВК “гімназія” ЗОШ I ступеня Шульга Анна Костянтинівна також приймала участь у форумі та пройшла 4 майстер класу: «Криза,як ресурс», «Як захиститися від негативних переживань? Перемога над руйнівними емоціями», «Перший крок»,  «Ми, війна і психологія».Майстер клас проводили видатні психологи та психотерапевти України,які працювали у зоні АТО і поділились досвідом роботи з дітьми і батьками,які опинились в кризовому стані. Також Інструктор міжнародної націленої гуманітарної організації «Мистетство життя» (TheArtofLivingFoundation) Ельчанінова Ліана надала рекомендації та показала, як можна знімати емоційне напруження за допомогою медитаціїї та занять з йоги.

Той цінний  досвід, який я отримала на цьому форумі я YQbBfVSqfIsпланую найблищім часом застосувати у своїй практичній діяльності.

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by