Інформація про роботу з обдарованими дітьми за 2013-2014 навчальний рік

Протягом листопада – грудня 2013 року був проведений ІІ етап Всеукраїнських олімпіад серед учнів 6-11 класів. Учасниками олімпіад стали 562 учні із 21 закладу освіти. Переможцями (І-ІІІ місця) стали 133 учні із 18 закладів освіти. Лідерами ІІ етапу олімпіад стали учні НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня», ліцею, ЗОШ № 2, ЗОШ № 4. Серед сільських закладів освіти найкращі результати отримали учні Шандриголівської ЗОШ, Дробишевської ЗОШ, Ямпільського НВК. Учні Рубцівської ЗОШ, Торського НВК, Кіровської ЗОШ, ЗОШ № 3, НВК № 1 виявили результати нижчі проти минулорічних. Нульовий результат, як і минулого року, виявили учні Коровоярського та Лозівського НВК. Підсумки міського етапу Всеукраїнських олімпіад були підведені у наказі відділу освіти № 506 від 27 грудня 2013 року.

На ІІІ (обласний ) етап Всеукраїнських олімпіад отримали запрошення 18 учнів (НВК  «гімназія – ЗОШ І ступеня», ЗОШ № 2, ЗОШ № 4, ліцею, ЗОШ № 3). Призерами обласних олімпіад стали 5 учнів, серед них 3 учні НВК «гімназія ЗОШ І ступеня»(Теліус Сергій з економіки, учитель Павловський Е.О.,  Полянська Олена – з історії, учитель Ломова І.М., Каракуц Дар*я – з обслуговуючої праці, учитель Шепель В.Є.,) та по 1 учню ЗОШ № 2 (Екгардт Анжеліка – з обслуговуючої праці, учитель Заярна Т.М.) та ЗОШ № 3 (Хворостинський Роман – з біології, учитель Чепурна С.В.). Усі ці учні стали стипендіатами відділу освіти 2014 року.

Цього року активну участь приймали учні в Інтернет конкурсах:

«Бобер» (інформатика) 96 учасників, 13 відмінних результатів та 47 добрих

«Левеня» (фізичний конкурс) 91 учасник, 17 відмінних та 35 добрих результатів

«Геліантус» (природнича гра) 47 учасників: абсолютний переможець 1 (учень Дробишевської ЗОШ, 7 переможців та 10 призерів.

«Колосок осінній» 410  учасників: 112 переможців та 226 призерів

«Кришталева сова» (суспільствознавство) 51 учасник: 23 переможця та 12  призерів

«Лелека» (юні історики) 55 учасників: 9 переможців та 22 призера

Отримав запрошення до заключного очного етапу  Всеукраїнських  Інтернет олімпіад у  м. Одесі  з біології  учень  НВК «гімназія –ЗОШ І ступеня» Теліус Сергій (учитель Гайворонська Н.М.)

Команда Школи журналіста при ЦПР  була запрошена до участі у Міжнародному фестивалі – конкурсі дитяче – юнацької журналістики у травні 2014 року (керівник Сичевська – Дегтярьова М.В.)

Учні НВК – гімназії та Лозівського НВК стали дипломантами Міжнародного конкурсу «50 слів» ( Русанов Д, учитель Ломако О.В., Колгашева А., учитель Пашкевич В.М., Пономарьов Ф., Галушка А., учитель Рижикова Л.М.). Пономарьов Ф. також отримав диплом лауреата Всеукраїнського творчого конкурсу для молоді  «Свідомість – основа розвитку творчого потенціалу людини», м. Київ,  учитель Рижикова Л.М.

Учениця НВК «гімназія –ЗОШ І ступеня» Шатиця М. стала учасником Міжнародної гуманітарної олімпіади школярів, учитель Пашкевич В.М.

Учениця НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» Дворнікова А. стала дипломантом Всеукраїнського конкурсу «Юнацький водний приз», учитель Гайворонська Н.В.

Учень Ярівської ЗОШ Кузнецов Р. став призером Всеукраїнського етапу зльоту шкільних лісництв, керівник  Чернова Т.Г.

Призером ІІ (обласного ) етапу МАНу (відділення філософії та суспільствознавства, секція журналістики) стала випускниця ЗОШ № 4  Колпакчі А., керівник Сичевська – Дегтярьова М.В.

Стала  призером  обласного етапу та учасником Всеукраїнського етапу конкурсу імені Т.Шевченка  учениця ЗОШ № 3 Щербина Д., також вона стала переможцем обласного літературного конкурсу «Міліція вустами дітей», учитель Петрова Л.В.

Учні  НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» Теліус С., НВК № 1 Пелипенко А., учитель Римар Н.Є.,  Новоселівської ЗОШ  Дерюга В., учитель Щербина О.В.,  Шандриголівської ЗОШ Луценко О., учитель Барабаш Л.М.,                  Лозівського НВК Борзов О., учитель Вовчок В.І.,  були запрошені для участі в  обласних науково-практичних учнівських конференціях: «Юний еколог», «Економіка України очима молоді», «Майбутнє України очима молоді», «Краплини життя», «Морально –правове виховання молоді», «Екологія здоров*я».

Значні результати отримано за результатами участі в обласному конкурсі  «Творча юнь Донбасу». Учениця Дробишевської ЗОШ Васютіна, учитель Литовка Л.І., та учениця НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» Земляк Є., учитель Колгашева Т.Г., стали переможцями в своїх номінаціях, призерами обласного етапу стали  учні ліцею Романова А., Коноплицька Н., ЗОШ № 4 Колпакчі А., Ройко В., Кузьменко В., Дробишевської ЗОШ Ковальчук А. зі «Школи журналіста», керівник Сичевська – Дегтярьова М.В., та учениця Ярівської ЗОШ Курмаз  А., учитель Мартиненко Т.В. та учениця  НВК «гімназія –ЗОШ І ступеня» Сорока Катерина., учитель Колгашева Т.Г.

За результатами обласного етапу Всеукраїнського  конкурсу учнівської творчості в номінації «література» переможцем визнана учениця гімназії Земляк Є., учитель Загоруйко С.О., та лауреатами стали учні ЗОШ № 2 Удовиченко Д., учителі Чорна Л.І.,Щербина В.М., ЗОШ № 3 Щербина Д., учитель Петрова Л.В.,  а   випускник НВК – гімназії Теліус С. став  лауреатом   в двох номінаціях цього конкурсу: «література» та «історія і державотворення», учителі Полєжаєва А.В., Склярова Л.Г.

Переможцями обласного етапу конкурсу  «Історія міст та сіл України» стали  учні Шандриголівської ЗОШ Савельєв В.,  Виноградов Є., Стрілець Вероніка, керівник Головчанська Т.О.

Шевченко О – випускниця ліцею – переможець обласного відкритого фестивалю дитячих та молодіжних засобів масової інформації України в Донбасі у двох номінаціях, керівники Давіденко О.І., Сичевська – Дегтярьова М.В.

Другий рік учні НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» (Земляк Є, Земляк Р., Древняк А., Тиха В., Скрипниченко В.) стали   призерами обласного етапу турніру юних журналістів серед базових обласних шкіл цього напрямку, керівник Колгашева Т.Г.

Учні Шандриголівської ЗОШ  Луценко О., Сиротенко М., Савельєв В., Барабаш М., Мясоєдова О.  стали переможцями обласного етапу конкурсу «Моральний вчинок»,  керівник Барабаш Л.М.

Команда НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» стала переможцем регіонального та призером обласного етапу конкурсу агітбригад «Молодь обирає здоров*я» (Русанов Д., Колгашева А., Мовлянов Д.,, Прокоф*єва Д., керівник Русанова Н.В.)

Переможцями та призерами обласних заходів за  природоохоронною тематикою : Міжнародних акцій «Всесвітній день водних ресурсів» та  «Всесвітній день водно – болотних угідь», Всеукраїнської акції «Птах року», обласного еколого – натуралістичного руху «Донбас заповідний», обласного заочного натуралістичного форуму «Рослини у творчості Т. Шевченка», науково – практичних вікторин   «Садове – огородня академія» та  «Світ свійських тварин», обласних еколого – натуралістичних акцій  «Збережемо першоцвіти»,  «Збережемо ялинку», обласного конкурсу  «Природа і творчість»  -  стали учні Шандриголівської ЗОШ ( Мясоєдова О., Луценко О., Барабаш М., Сиротенко М., Савельєв В., Терещенко Л.),  учні НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» (Зозуля О., Жігуліна Ю., Скубак В., Каракуц Д,, Герцовська А., Каліджеєва П., Кравцова А., Бєлік Я.), учні Лозівського НВК (Ведь О., Максимченко І., Пономарьов Ф., Зінькова Ю.), учні Кіровської ЗОШ (Євтухова К.,  Левадна Ю.,  Григорьєва Р., Стрілець В.), учні  ЗОШ № 4 (Реброва О., Останіна Г., Дедуріна М.), учні Тернівського НВК (Курильченко А., Курбацький О., Побережний Я.),  учні НВК селища Нове (Орлов М., Орлова А., Войт В.), учні ліцею ( Дуброва Д., Горбатих О.), учні  ЗОШ № 3 (Горова Л., Каракуц І., Тендітна П.), учні Рідкодубівського НВК (Панов Д., Яхно О.), учні Дробишевської ЗОШ (Семенова І., Глущенко В.), учениця Ярівської ЗОШ Шелівальник О, учениця НВК № 1 Наумова А., учень Новоселівської ЗОШ Роговський К., учениця ЗОШ № 2 Карпо І, учениця Коровоярського НВК Князєва І.

Переможцями заключного туру обласного конкурсу – огляду дитячої художньої творчості «Дерзайте, ви талановиті» стали випускниця ЗОШ № 5 Литвиненко Катерина (хореографія) та учениця ЗОШ № 4 Малініна Дар*я ( солісти – вокалісти). Переможцями та призерами обласних музичних конкурсів стали учні  НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» Полянська О. (фортепіано), Погребняк Я. (гітара),  учні ЗОШ № 2 Левченко Є. (читці), 2  Титов М. (піаніно), Фоменко О., Марков Д.(естрадне  мистецтво), учениця ЗОШ № 3 Шепель О., учень Новоселівської ЗОШ Бережний Д. (вокал).

Переможцями та призерами конкурсів з образотворчого мистецтва стали учениця  ЗОШ № 4 Куковська В., учениця НВК «гімназія –ЗОШ І ступеня  Арушанян С. ( «Дитячі фарби Донеччини»), учениця  НВК № 1 Гребенюк М. («Дитячий малюнок в стилі петриківського розпису»), учениця ЗОШ № 3 Тендітна Поліна («Війна очима дітей»).

У традиційному міському огляді – конкурсі дитячої творчості цього року  взяли участь 226 учнів із 21закладу освіти (крім Олександрівського НВК).

Також 105 учнів із 21 закладу освіти взяли участь у міському етапі обласного конкурсу прикладного мистецтва «Таємниці народних ремесел», за результатами якого було вручено  34 дипломи. Крім того були проведені міські етапи обласних конкурсів «Красномовна Донеччина», Книгоманія», «Здорова школа», «Марафон – проект», міські олімпіади серед учнів 3-4 класів, міський етап Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика

Серед переможців Міжнародних, всеукраїнських та обласних фестивалів східного танцю учні НВК – гімназії, ЗОШ № 2, ЗОШ № 3, ЗОШ № 4, Ямпільського НВК, НВК  селища Нове,  Шандриголівської ЗОШ.

Серед спортивних досягнень найбільш високі результати виявили учні зі спортивного орієнтування (ЗОШ № 2 та НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня»),  з важкої атлетики (НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня», ЗОШ № 2),  з футзалу (ліцей, НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня», ЗОШ № 2, Шандриголівська ЗОШ),   з мініфутболу (НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня»), з  пауерліфтінгу   (ліцей, НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня», ЗОШ № 5),  з боротьби ( ліцей,  НВК «гімназія –ЗОШ І ступеня», ЗОШ № 2, ЗОШ № 4, ЗОШ № 5, Ямпільський НВК,  Шандриголівська ЗОШ,  Рідкодубівський НВК, Рубцівська ЗОШ),  з велоспорту (ЗОШ № 3).

Команда м. Красного Лиману у вересні 2013 року посіла ІІ місце у загальнокомандному заліку серед міст своєї групи у фіналі обласного спортивного фестивалю серед дітей та підлітків за місцем проживання на універсальних спортивних майданчиках, учениця 8 класу ліцею Бобровська Є. стала переможцем в особистому заліку.

Уперше в травні 2014 року проведений інтелектуальний конкурс серед вихованців ДНЗ  старшого дошкільного віку «Веселкова академія». Визначено переможців конкурсу та переможців у номінаціях. 7 вихованців ДНЗ, майбутніх першокласників, внесено до міського банку обдарованих дітей: 4 дитини  за інтелектуальним та 3 дитини за художньо-естетичним напрямками.

За  результатами всіх конкурсів до міського банку  обдарованих дітей занесені  57 інтелектуалів, 57 обдарованих художньо-естетичного напрямку, 60 учнів психомоторного напрямку, 14 учнів практично-перетворювального напрямку та 3 учня комунікаційно-організаційного напрямку. Всього 191 учень (у минулому році 163 учні: 58  інтелектуалів, 42  учні художньо-естетичного напрямку, 86  учнів психомоторного напрямку, 15  учнів практично-перетворювального напрямку та 6 учнів комунікаційно-організаційного напрямку).

Найбільший відсоток учнів від загальної кількості учнів закладу, що мають результати обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня, тобто занесених до міського банку обдарованих дітей за підсумками 2013-2014 навчального року, в НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня», Лозівському НВК та Шандриголівській ЗОШ.

За результатами участі в програмі «Надія Донеччини» за 2013 -2014 навчальний рік 10 учням була встановлена стипендія відділу освіти на 2014 рік  та 8 випускників 11 класів були нагороджені преміями відділу освіти.

 

       Директор ММЦ                            Г.Т.Прокопенко

 

 

 

Напишіть відгук

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by