На хвилі творчого натхнення

 

Наприкінці березня був проведений міський етап обласного конкурсу електронних проектів серед учнів та вчителів російської мови і літератури, світової літератури “Творча юнь Донбасу”. У міському етапі конкурсу взяли участь 31 учень із 13 закладів освіти. Наш навчальний заклад представив 3 роботи, і всі вони отримали найвищі бали.

Отже, перше місце у номінації “Наші ювіляри” посіла учениця 10 класу Сорока Катерина. Її проект Листая вечные страницы, присвячений ювілею М.Ю. Лєрмонтова, містив власні вірші та малюнки.Найкраща робота в номінації “Медіатексти” також у десятикласниці – Земляк Єлизавети. За допомогою нової компютерної програми “Скрайбінг” дівчина створила цікавий проект “Книжная полка для настоящего мальчишки”. Готуючи презентації книг Б. Полєвого “Повесть о настоящем человеке” та В. Каверіна “Два капітана,” Єлизавета прагнула залучити підлітків до читання літератури про мужніх і сміливих людей. Обох переможниць підготувала вчитель світової літератури Колгашева Т.Г.

А от серед учителів-філологів у номінації “Педагогічний аукціон” максимальну кількість балів (100) і перше місце отримала робота Валентини Михайлівни Пашкевич. ЇЇ медіапроект складається з елеттронних презентацій та інтерактивних таблиць і плакатів.

Вітаємо переможців! Їх роботи направлені до облІППО. Сподіваємося, що і на обласному рівні творчисть наших учасників буде гідно оцінена.

Щиро бажаємо успіху!

У користувачів нашого сайту теж є можливість переглянути та оцінити творчі доробки конкурсантів.

“Листая вечные страницы”

“Два капитана”

“Повесть о настоящем человеке”

“Медіаресурси”

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by