З минулого до сьогодення

  25 лютого -146 років з дня народження феноменальної української поетеси Лесі Українки.

  Другий рік поспіль учні 10 класу беруть участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської творчості “Змагаймось за нове життя”, присвяченому Лесі Українці. Конкурс проходить у семи номінаціях: «Декламація», «Інсценізація», «Твір», «Науково-пошукова робота», «Малюнок», «Аудіовізуальний твір», «Вокал»,у пяти з яких ми проявили свої здібності.

  Інакше не може бути, бо творчість Лесі Українки надихає на створення власних доробків! Про її феноменальність говорить і те, що твори актуальні сьогодні, мабуть, як ніколи. Вона ніби писала на майбутнє, передбачаючи події у нас на Сході. Тому і зрозуміло, що молоде покоління не може стояти осторонь подій держави і, звичайно, створює власні твори, торкаючись тих тем, про які колись писала Леся Українка.

  Надихнула вона й Василя Капшука, який взяв участь у номінації «Твір», і Олександру Черненко, яка незабутньо декламувала «Contra spem spero», і Настю Петрик на створення власного аудіовізуального твору «Леся-Українка назавжди», і Поліну Горюшко на малюнок «Життя як творчість», а доповнила яскраве розмаїття талантів нашого класу Яна Бурлачко піснею на слова Лесі Українки «Аби я…».

  Пишаємося результатом – дві роботи (за попередніми даними), а саме Насті та Олександри, перемогли під час регіонального відбору та були відіслані до Полтави, на наступний етап.

  Вітаємо дівчаток і тримаємо міцно кулаки! 

FotorCreated

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by