Зустріч 7-Б класу з полковником танкових військ у відставці, поетом, письменником та художником Миколою Івановичем Назаренко

23 січня 2014 року учні 7-Б класу запросили на гостини до себе відомого краснолиманця Миколу Івановича Назаренка. Талановитий поет читав дітям свої вірші, які він почав писати з 7 класу. Першим був вірш про Тараса Григоровича Шевченка, творчістю якого Микола Іванович захоплювався з дитинства. Далі лунали вірші про важке дитинство післявоєнних років, про бажання вчитися та стати справжньою людиною. Учні 7-Б класу виразно читали поему Миколи Івановича Назаренка, присвячену льотчику – космонавту Леоніду Кизиму. Авторові дуже сподобалося виконання його поеми учнями нашого класу, а Капшуку Василю він побажав стати справжнім генералом, адже для цього у хлопця є все. Цей епізод зустрічі можна побачити на відео за адресою frolenko.t.y@gmail.com.

Під час зустрічі учні мали змогу доторкнутися не тільки до літературної спадщини красномовного земляка, але й послухати пісні Миколи Івановича у виконанні Віктора Вікторовича Перекрьостова, Сергія Удовиченка та інших виконавців. Учні з захопленням аплодували кожній пісні.

Учні 7-Б класу на чолі з класним керівником Фроленко Т.Ю. висловлюють подяку шановному Миколі Івановичу Назаренко за цікаву виховну годину, за подаровану бібліотеці книгу «По зову сердца».

DSC02366

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by