Акція “Живи, книго!”

Минулого тижня члени гімназійного парламенту провели рейд-перевірку стану підручників. Приємно відзначити ,що цього разу зауважень щодо неналежного вигляду навчальних книг було набагато менше ніж у попередню перевірку. Так в учнів  початкової ланки недоліків майже не виявлено. Особливо охайні підручники з закладинками та куточками для сторінок у 1-му та 2-му класах. Молодці початківці!

Учні старшої школи теж добре дбають про навчальні книги. Багато хто користуються електронними пристроями, тому  друковані підручники до школи не носять.

Не дуже добре складаються відносини з навчальною книгою у учнів сьомих класів. Зустрічаються і не відремонтовані книги і не обгорнуті, а деякі учні навіть гублять книги. А от п’ятикласники знову не отримали жодного зауваження, підручники у них новенькі  чистенькі, обгорнуті. Так тримати!

 Результати перевірки  висвітлено на екрані збереження підручників,  а представникам бібліотечного активу тих класів, що одержали зауваження, запропоновано усунути недоліки в найближчий час.

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by