Іван Дмитрович Ларін – людина-легенда

Нашому 7-Б класу дуже пощастило, адже ветеран Великої Вітчизняної війни, яким опікується наш клас, є відомим і талановитим літератором Краснолиманщини. Іван Дмитрович Ларін – людина з великої літери. Він писав вірші з дитинства і згодом організував літературний гурток. Багато часу та зусиль Іван Дмитрович докладав до розвитку краснолиманського літературного об’єднання  «Промінь».

Відвідуючи Івана Дмитровича, хлопці та дівчата нашого класу завжди дізнаються багато нового про важке дитинство, воєнні лихоліття та родинне коло цієї цікавої людини. Шановний громадянин нашого міста завжди радий гостям, адже спілкування зараз цінує понад усе. Відомий поет читає дітям свої нові вірші, в яких так багато життєвої мудрості. Юні поети нашого класу довіряють Івану Дмитровичу свої творчі задуми й перші літературні спроби.

14 грудня Івану Дмитровичу Ларіну виповнилося 89 років. Учні 7-Б класу привітали його з днем народження. Господар був радий гостям, запросив їх додому, читав останні свої вірші та жартував. Від щирого серця бажаємо шановному ветерану міцного здоров’я, довгих років життя та творчого натхнення!

На початку лютого 2013 року, у дні святкування 70-річчя визволення Красного Лиману, учні 6-Б класу завітали до фронтовика та почули його спогади про участь у бойових діях та відбудову нашого міста у післявоєнний період. Події цієї зустрічі знайшли відображення у документальному відеоролику «В гостях у Івана Ларіна».

Фотогалерея

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by