«Травень – місячник турботи про ментальне здоров’я».

В рамках всеукраїнської програми «Ти як?», яка реалізується в Україні за підтримки першої леді Олени Зеленської в нашому ліцеї були проведені тематичні уроки у 7, 10, та 11 класах.
Діти познайомились з головними героями навчального серіалу Деном і Ророю і протягом 7 серій спостерігали за їх життям-буттям, яке нагадує наше з вами сьогодення. Вони проживають у місті Честнот-сіті, мешканці якого потерпають від суму, стресів , страхів, різних негараздів , іноді зтикаються навіть з панічними атаками. Професор Артеміус Вайз, який винайшов випромінювач позитивних емоцій і хотів допомогти мешканцям позбавитись від негативу, став жертвою злочинців , а пристрій було викрадено. Як в гарних фільмах і має бути , все в кінці кінців закінчилось добре.


Але важливо вміти й самому собі допомогти , щоб вчасно стабілізувати свій стан. Так, під час різних пригод разом з головними героями діти навчились різних технік , таких як «вдих-видих», «назви, що тебе оточує 5,4,3,2,1» та іншими. Радимо і вам до перегляду цей пізнавальний і корисний освітній серіал.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by