В єдності наша сила!

Шановні учні, вчителі, батьки!

Ось і добіг  кінця 2023-2024 навчальний рік – черговий навчальний рік в умовах воєнного стану. Щоденні шкільні уроки перепліталися з уроками життя і вчили нас не тільки різним наукам, а й вчили бути сміливими, терплячими, цінувати спілкування з рідними та близькими, а головне – любити й берегти свою Батьківщину, пишатися тим, що ми – УКРАЇНЦІ.

Запрошуємо всю нашу шкільну родину на свято “Останній дзвоник 2024”.

Сьогоднішні вітання для ВАС!

 

Привітання від дев’ятикласників

Шановні колеги, вітаю вас з довгоочікуваним Останнім Дзвоником, бажаю нескінченного щастя, та нескінченного благополуччя. Бажаю величезного натхнення та чудового настрою. Нехай завжди у Вас будуть вдячні учні та мирне небо над головою!!! /Роман Миколайович Тихий/

“Ми мандруєм в 2 клас!”

В важких умовах працювали першокласники цілий навчальний рік. Але, не зважаючи ні на що, вони вчилися і навчилися читати, писати, рахувати, ліпити і малювати. Тому заслужили свято. А свято називалось “Ми мандруєм в 2 клас!”. Але, перш ніж отримати дипломи про закінчення 1 класу, маленькі учні виконували завдання від Букварика та королеви Математики. Букварику діти подарували пісню і танок. А з Математикою виконали ще й математичну руханку. Діти за відео пригадали, як вони навчалися весь рік, які досягнення в конкурсах мають. Класний керівник Назаренко Лариса Анатоліївна висловила подяку батькам за небайдужість, підтримку і допомогу. Діти співали пісню про канікули, переглядаючи відеовиставку малюнків “Мрії про канікули”. Після такого нелегкого першого навчального року маленькі учні заслуговують на цікавий відпочинок. Нехай збудуться їх мрії, і канікули будуть мирними, цікавими та корисними!

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by