Сьогодні краєзнавці України відзначають свято

Всеукраїнський день краєзнавства було запроваджено відповідно до рішення VI з’їзду Національної спілки краєзнавців України, який відбувся 23 січня 2017 року. Датою святкування було визначено 28 травня.

Приємно зазначити, що в нашому закладі освіти є вчителі й учні, які цікавляться історією України, Донеччини, Лиманщини.

Два роки поспіль наші учні є учасниками регіональної краєзнавчої конференції, присвяченої цій даті.

Цьогоріч учениця 10 класу Єлізавета Шевченко  підготувала статтю та виступила на заході з теми «Захисники держави – мужні воїни з Лиманщини». Вона розповіла присутнім про випускників закладу освіти: О.О. Сінєльнікова, О.В. Пономаренка, С.В. Катаргіна та їхнього побратима, активіста  Лиманської громади,  очільника  спілки ветеранів АТО та десантників Лиманщини  В.М. Дикого. Провідною думкою її виступу було те, що  гідне  виховання  патріоти отримали  у школі й сім’ях, пройшли  загартовування спортом, любили й люблять нашу рідну Лиманщину й державу так, що не стоять осторонь. З 2014, 2016 року вони захищали цілісність країни. З 2022 року  наші мужні земляки воювали на різних напрямках. Мають подяки, медалі, ордени. Цінний матеріал зібрала Ліза разом із своїми наставниками Р.М. Тихим та В.М. Пашкевич.

Щиро вітаємо наших учасників конференції зі святом та прекрасно виконаною роботою!!!

Сподіваємося, що багатьом буде цікаво познайомитися з нашими  сучасними  героями, яких  називають по – різному:  “суперменами”, “кіборгами”, “титанами”, “нескореними». Завдяки таким людям усе буде Україна!

Згадаймо  слова українського поета Максима Рильського: «Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього, хто не відає про славу своїх предків, той сам не вартий пошани». Потрібно знати і берегти свою історію.

Для зацікавлених осіб надаємо покликання на фейсбук сторінку Слов’янських краєзнавців, де можна переглянути детальнішу інформацію про захід та інші цікаві  краєзнавчі матеріали:

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by