Ранкове коло 27 травня

Незабаром для ліцеїстів, як і для всіх школярів України почнуться довгоочікувані літні КАНІКУЛИ. Тому було вирішено передостаннє ранкове коло присвятити дуже актуальній темі, а саме: “Безпечна поведінка на літніх канікулах”. Шестикласники, під керівництвом класного керівника Наталії Олександрівни Федоренко ретельно підготувалися до визначеної теми. У своїй презентації вони ще раз нагадали які небезпеки можуть загрожувати учням і як потрібно діяти, щоб не потрапити у халепу і не зіпсувати літній відпочинок.

Учні 6 класу по черзі, коротко розповідали присутнім правила поведінки на дорозі, у громадському транспорті, де і як треба кататися на велосипеді, скейті, самокаті, роликах. Нагадали правила електробезпеки, як діяти за несприятливих погодних умов та уберегтися від блискавки.

В черговий раз озвучили необхідні дії при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Не обійшли увагою і правила протипожежної безпеки, правила поведінки на воді та біля водойм, а також, як застерегтися від кишкових інфекцій.

Сподіваємося, що корисна інформація почута сьогодні, стане в нагоді ліцеїстам та убезпечить їх від неприємностей. Дякуємо шестикласникам!

Бажаємо усім гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захопливих мандрівок. Нехай літні канікули будуть веселими, корисними, а головне – БЕЗПЕЧНИМИ!

А для тих хто не зміг сьогодні долучитися до нашого ранкового кола та не мав можливості почути корисну інформацію про безпеку на канікулах, надаємо посилання на презентацію, підготовлену учнями 6 класу. Вона дуже інформативна!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by