Ранкове коло 13 травня

У всі часи за ставленням держави, а також за становищем родини в суспільстві судили про розвиток країни. Це тому, що щасливий союз родини та держави – необхідна запорука процвітання і добробуту її громадян. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона є джерелом любові, поваги, солідарності та прихильності, тим, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

15 травня відзначається Міжнародний день сім’ї, встановлений Генеральною Асамблеєю ООН ще у 1993 році, щоб привернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї як соціальної групи.

Саме про цей день розповідали на сьогоднішньому ранковому колі восьмикласники. Вони підготували коротку презентацію та невеличке відео у яких розкривалися особливості свята, важливість його святкування та різноманітність сімейних традицій. Закликали всіх у цей день подарувати теплі слова та подарунки членам своєї родини, але найкраще, це провести час разом, всією сім’єю! Зараз, під час воєнного стану, багато батьків вимушено перебувають у розлуці. Тим більше ми всі потребуємо підтримки, уваги та теплих слів від близьких!

Також, учні тепло привітали з Днем народження голову нашої шкільної родини, директора Олександра Віталійовича Ломако, бо саме сьогодні, 13 травня він святкує його. Всі присутні доєдналися до привітання. Дякуємо!

Бурхливими оплесками привітали і команду наших джур “Крилаті Леви”, яка за підсумками міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької, військово-патріотичної гри “Сокіл” (Джура) вибороли ІІ місце. Вітаємо! 

Відсканувавши Qкод ви зможете переглянути відео представлення нашої команди джур:

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by