Світле свято Великодня

З давніх часів в Україні передаються традиції та обряди свят. Найголовнішим святом для кожного українця є Великдень. В кожних куточках нашої країни ретельно готуються до цього свята. Останній тиждень перед Великоднем називають Білим, Чистим, або Вербним. У ці дні очищають, прибирають усе в господарстві, в хаті, прикрашають хату, вивішують найкращі святкові рушники, килими.

3 травня соціальні педагоги Юлія Толстова та Наталія Горюшко провели виховний захід «Світле свято Великодня» для учнів ліцею №1 та ліцею №2. Під час заходу діти дізнались про цікаві звичаї та традиції Великодня в Україні та в інших країнах, розповіли про один з українських символів – писанку: історію та значення дарування писанок і крашанок, процес виготовлення їх, про пам’ятники писанці, встановлені по Україні і у світі, поділилися особливостями святкування свята у своїх родинах.

Захід супроводжувався цікавими майстер – класами, під час яких діти виготовляли пасхальні сувеніри.

Проведення заходу сприяло відродженню українських народних звичаїв та обрядів,  примноженню його традицій, вихованню у дітей любові до свого народу, Батьківщини, інтересу до вивчення історії, фольклору, літератури, розвитку творчих здібностей.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by