Ранкове коло 15 квітня

Щорічно у третю суботу квітня в Україні відзначається ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ та ДЕНЬ ЗЕМЛІ. Ці дати нагадують нам всім про особисту відповідальність за збереження та відновлення навколишнього середовища, що страждає від результатів життєдіяльності людини й особливо зараз, в умовах повномасштабної війни. Наша українська земля здригається від вибухів, засмічується величезною кількістю сміття від руйнування наших осель, наші родючі поля, ліси, степи заміновані і на їх розмінування та відновлення піде дуже багато часу, не кажучи вже про те, як страждає від війни довкілля: повітря, вода, птахи, тварини. Українці знаходяться на межі екологічної катастрофи. Але ми не втрачаємо надії на закінчення війни нашою ПЕРЕМОГОЮ, тому вже зараз продовжуємо піклуватися про збереження того, що маємо.

Ліцеїсти, як відповідальні громадяни теж вносять свій внесок у збереження довколишнього середовища. На сьогоднішньому ранковому колі, що було присвячене саме цим датам шестикласники не тільки розповіли про історію Дня довкілля, його значення, навели сумну статистику впливу на природу діяльністю людей, але й показали приклад, як і що школярі можуть зробити самотужки і роблять вже зараз, кожного дня для зменшення негативного впливу на довкілля. Це і висадка дерев, піклування про тварин, прибирання присадибних територій, сортування сміття. Учні 6 класу  у своїй відеопрезентації показали як провели акцію “Ми – за чисте довкілля!”, взяли участь в обласному відкритому Чемпіонаті з інтернет вікторини “Знай, люби, бережи” та закликали ліцеїстів приєднуватися до їх ініціативи.

З метою виховання в учнів любові, доброти,  відповідальності за майбутнє нашої планети, нашої Землі, 22 квітня в  4-б класі була проведена виховна година “Всесвітній день Землі”. Учні пригадали історію свята, переглянули відео про красу природи України.   Діти із задоволенням давали відповіді на запитання вікторин «До Дня довкілля» та «Загадкової еко-вікторини»; переглядали мультфільми та відеоролики.


  Діти міркували та дійшли висновку, що Земля – наш спільний дім, який потрібно оберігати і кожен із нас повинен турбуватися про неї.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by