З Днем космонавтики

12 квітня ми відзначаємо День космонавтики. Це свято з’явилось на честь першого польоту у космос людини і тим самим воно підкреслює нестримну жагу людського роду до пізнання нових знань. Ера польотів людини спочатку на літаку, а потім і у космічному кораблі відкрила для людства принципово нові можливості у подоланні відстані та швидкості руху. У цей знаменний день варто пам’ятати, що можливості нашого пізнання не обмежені, і за наявності наполегливої праці та терпіння ми можемо здолати будь-які перешкоди.

Саме 12 квітня у далекому 1961 році відбувся перший політ людини в космос.

Ім’я радянського космонавта Юрія Гагаріна назавжди увійшло в історію людства: його політ став потужною мотивацією досліджувати космос.

Роль українських льотчиків і науковців космічної галузі минулого століття переоцінити важко. Саме український академік з Житомира Сергій Корольов очолював запуск ракети Юрія Гагаріна, а також першого штучного супутника Землі.

Щонайменше четверо українців літали в космос у складі експедицій США. Першим космонавтом Польщі також став уродженець України.

Ми добре знаємо першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка і нашого земляка Леоніда Кизима і пам’ятаємо про їх внесок у розвиток космонавтики та дослідження космосу.

Пропонуємо вашій увазі п’ять цікавих історій радянських українських космонавтів – у матеріалі Фактів ICTV.

Рекомендуємо вам також переглянути відеоматеріали із наших пепередніх публікацій з цієї теми

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by