“Здоров’я у кожному кроці!”

Міжнародний день спорту відзначається 6 квітня з метою визнання ролі спорту у сприянні здоров’ю, розвитку соціальної гармонії та мирного співіснування. Цей день підкреслює значення спорту як засобу для досягнення гармонії між тілом та розумом, покращення фізичного здоров’я та підвищення настрою.
Всесвітній день здоров’я, у свою чергу, відзначається 7 квітня, який має на своїй меті підвищення свідомості про основні проблеми здоров’я та заохочення людей до прийняття здорового способу життя. Цей день ставить перед собою завдання популяризувати профілактичні заходи та стимулювати активний спосіб життя.
4 квітння соціальні педагоги Наталія Горюшко та Юлія Толстова провели для учнів ліцею №1 та ліцею №2 спортивні змагання приурочені цим святам під назвою “Здоров’я у кожному кроці!” Де діти показали свої спортивні здібності, а саме: швидкість, спритність, витривалість, командний дух та весело провели свій час.
Взявши участь у спортивних іграх та розвагах юні спортсмени змогли відчути радість від руху та активності, що стимулює їх до подальших занять спортом. Загалом, захід “Здоров’я у кожному кроці!” надав учасникам широке розуміння того, що означає бути здоровим та які кроки можна використовувати для підтримки свого здоров’я.

“Здорове тіло – здоровий дух: Рухайся разом із нами!”
5 квітня, з метою оздоровлення молодого покоління, активного, рухливого та жвавого урізноманітнення часу, проведеного в ОКП, заради покращення здоров’я та зміцнення імунітету, учні ліцею № 1 та ліцею № 2 разом із соціальними педагогами Наталією Горюшко та Юлією Толстовою з задоволенням долучились до Всеукраїнського спортивного флешмобу «Здорове тіло –здоровий рух: Рухайся разом із нами!» Це масштабна ініціатива, спрямована на підвищення свідомості про важливість здорового способу життя та залучення українців до регулярних фізичних вправ. Ця руханка втілює ідею спільності та підтримки, а також стимулює дітей до руху та активності.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by