“Сміховий фестиваль: Веселий Хаос!”

День сміху – це чудова нагода віддати шану гумору та веселощам у житті. Це свято, коли кожен може забути про суворість і стрес, а замість цього насолодитися моментами сміху та радості. Це день, коли жарти та комедійні ситуації стають особливо цінними, або навіть зовсім звичайні ситуації можуть стати причиною незабутніх смішних спогадів. День сміху – це час, коли ми можемо дозволити собі бути дітьми знову, насолоджуючись безтурботністю та радістю сміху.

Тому 01.04.2024 року учні ліцеїв №1 та №2 разом із соціальними педагогами Наталією Горюшко та Юлією Толстовою провели “Сміховий фестиваль: Веселий Хаос!”. Під час заходу діти власноруч виготовляли кумедні маски, які допомагали школярам розкрити свій настрій. Вони вільно виражали палітру емоцій, дружню атмосферу, веселощі, безтурботність та передавали свою радість через сміх, гарний настрій та невинні жарти.

Сміх допомагає нам подолати труднощі, зняти стрес і підвищити віру у себе. Таким чином, сміх є потужним інструментом, який допомагає нам пройти складні часи і зберегти свою позитивну та бадьору душевну силу. Тому сміх— це наша сила, це — наша зброя!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by