«Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі!» Ліна Костенко

У рамках всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії», яка присвячена Всесвітньому дню поезії, 21 березня в нашому закладі освіти було проведено загальношкільний онлайн – захід для учнів 5-11 класів під назвою “Поетичний альбом «Ріки незмінно течуть додому».

На зустріч було запрошено поетку Людмилу Василенко, яка народилася у нашому мальовничому місті Лиман.

 З 2021 року вона є членкинею Конгресу літераторів України, Всеукраїнського об‘єднання «Письменники Бойківщини». Працює Людмила під творчим псевдонімом Мила Василенко.  Є авторкою восьми збірок віршів: «Довга дорога додому» «Графиня», «Крила задля Софії», «Паралель», «Ось так!»,  «На відстані слова», «56 днів», «Сміхотульки». Є співавторкою 23 літературних альманахів, які були надруковані протягом 2021-2022 років.  Не забуває Людмила й про дітей.  Збірки дитячих віршів  побачили світ у 2023 році. Захоплюється  живописом, барельєфом, ландшафтним дизайном. У 2014 році в рідному місті Лиман пройшла особиста виставка її картин.

Мила Василенко, як багато хто із нас вимушено покинула рідну домівку, але не Україну. Біль за малою батьківщиною знайшов відображення у її творчості. Всі присутні на заході учні й вчителі, затамувавши подих, слухали тематичні вірші у виконання поетеси, які вона перемежовувала із короткими розповідями про власні відчуття та події зі свого життя, що надихнули її на написання цих поетичних творів.

Ми щиро дякуємо поетесі за участь у нашій зустрічі, зичимо їй здоров’я, натхнення, творчого розвитку і звісно, скорішого повернення додому. І з нетерпінням чекатимемо на нові поетичні збірки.

Та на цьому наш захід не закінчився. Учні ліцею, бібліотекар теж декламували вірші, що відповідали тематиці нашої зустрічі. Найактивнішими, як і завжди були члени учнівського самоврядування: Яна Россоха, Максим Рєзніков, Вадим Піддубний, Ілона Шепотько, Софія Полупан. Приєдналися до читання віршів і семикласники: Ростислав Капшук, Поліна Гризодуб, Даша Остроушко, Віолетта Трехлеб. Ми переглянули й дві чудові відеороботи, створені на поетичні твори Єлизавети Ралітної, учениці 11 класу та Алли Фоменко, заступниці директора з навчальної роботи.

Від щирого серця дякуємо всім за підтримку, допомогу та участь у проведенні поетичного альбому.

Перебіг заходу у нашій презентації:

Організатори заходу: заступниця директора з виховної роботи Ольга Богданова, вчителька зарубіжної літератури Алла Золотова, завідувачка бібліотеки Анжеліка Ломако та за підтримки педагога організатора, вчительки мистецтва Вікторії Погребняк.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by