Два роки цій війні десятирічній… І третій лютий кожному болить…

24 лютого 2024 року – другі роковини повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Сьогодні Україна ефективно стримує російську збройну агресію завдяки зусиллям на військовому, дипломатичному, інформаційному фронтах, а також потужній міжнародній допомозі. Ми боротимемося, доки не звільнимо від окупанта останній сантиметр української землі. Тож наше суспільство має й надалі залишатися консолідованим для перемоги над агресором і розбудови демократичної правової держави в сім’ї європейських народів.

Від 2014 року Україна бореться за суверенітет і соборність. Російський агресор тимчасово окупував окремі українські землі. Але всі вони обов’язково будуть звільнені. Україна переможе ворога й відновить територіальну цілісність.

Продовжуємо боротися, працюємо, навчаємося – ПЕРЕМОЖЕМО!

Але і сьогодні ми згадуємо той страшний перший день, бо досі не можемо його забути. Він вирвав всіх нас із буденного звичного життя й миттєво переніс в інший світ, світ страшної, реальної ВІЙНИ у якій ми всі живемо вже два роки.

Свої  розповіді про пережите учні та педагоги нашого закладу освіти виклали в  есеях, статтях, поетичних творах, які ми зібрали у віртуальну збіркуДва роки, що змінили нас…”

Презентуємо нашу електронну збірку усім ВАМ!

 (Сторінки гортаються у правому нижньому куту)

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by