Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні

Ангели пам’яті

20 лютого 2014 року… Ця дата назавжди стала  для нас пам’ятною, адже саме тоді відбулись найтрагічніші події Революції Гідності, які потрясли не тільки Україну, а й увесь світ. Саме тоді вся Україна і весь Світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь, за європейський вектор розвитку держави.

Сьогодні 20 дютого 2024 року з метою належного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, сприяння утвердженню в Україні ідеалів свободи і демократії, збереженню та донесенню до сучасників і майбутніх поколінь інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття для учнів Ліцею № 1 та Ліцею № 2 було проведено годину пам’яті «Їх дух незламний і безсмертний подвиг накреслив шлях до мирного життя». Під час заходу школярам нагадали про ці визначальні події у новітній історії України. Мета заходу: виховання патріотичної свідомості учнів, пробудження любові до Батьківщини та бажання стати гідними громадянами України.  Соціальні педагоги Юлія Толстова та Наталія Горюшко провели майстер-клас «Ангели пам’яті». Діти власноруч виготовляли фігурки ангелів в пам’ять про загиблих Героїв, що боролись за гідність та свободу українського народу під час Революції Гідності. Учні долучились до акції під назвою «Ангели пам’яті» та розвісили на деревах своїх паперових ангелів на честь Героїв Небесної Сотні.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ, ВОНИ ЖИВІ ДОТИ, ДОКИ МИ ЇХ ПАМЯТАЄМО. СВІТЛА ПАМЯТЬ НЕБЕСНІЙ СОТНІ. СЛАВА ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ!!

Заходи до пам’ятної дати відбувалися і в інших класах ліцею.

20.02.24р. в 4-б класі проведено тематичне ранкове коло, присвячене вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Учні переглянули відеоролик «Герої не вмирають» про події тих часів. Висловлювали свої думки, що для кожного з них означає «ГІДНІСТЬ», складали асоціативний кущ до цього слова та хмаринку слів «День Гідності».

20.02 на ранковій зустрічі учні 3 класу ознайомились із історичним та суспільним значенням Революції гідності, короткими життєписами деяких героїв Небесної Сотні, розкрили суть подвигу Небесної Сотні, вшанували героїзм українських захисників і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України.

У понеділок, на загальношкільному ранковому колі одинадцятикласники закликали ліцеїстів приєднатися до тихої акції “Ангели пам’яті”. А Марченко Карина, учениця 11 класу підготувала та продемонструвала відео майстер-клас із виготовлення  паперового янгола, як згадку про всіх загиблих героїв України.

Класні колективи ліцею долучилися до акції та надіслали фотоколажі із власноруч виготовленими Янголами. Дякуємо за участь та підтримку!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by