Ранкове коло 19 лютого

Учні 11 класу, відповідальні за сьогоднішнє ранкове коло, присвятили своє інформаційне повідомлення Дню пам’яті про подвиг Небесної Сотні який цьогоріч має гасло “Залишаємося гідними своїх героїв! У цей день ми вшановуємо боротьбу простих людей за ідеали демократії та свободи.

Десять років тому — 20 лютого 2014 року — у Києві під час Революції Гідності загинула найбільша кількість людей – 48. Їх назвали Героями Небесної Сотні разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України.

Присутні переглянули коротке відео про події тих днів, згадали героїв, що віддали свої життя відстоюючи демократичні цінності, вшанували їх пам’ять. Ралітна Ліза прочитала щемливий вірш, присвячений Небесній Сотні.

Одинадцятикласники закликали всі класні колективи ліцею долучитися до тихої акції “Ангели пам’яті”. Марченко Карина, учениця 11 класу підготувала та продемонструвала відео майстер-клас із виготовлення  паперового янгола, як згадку про всіх загиблих героїв України.

 

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by