З Днем Єднання, Україно!

У першому класі “Ранкове коло”, уроки “Я досліджую світ” та “Дизайн і технології” були присвячені цьому святу. Діти дізналися про причину призначення цього свята. Обговорювали, кому ми усі дякуємо за те, що Україна єдина, хто захищає єдність країни, хто і як допомагає нашим захисникам. А потім зробили “Веселку Єдності та Миру”.

Перебіг занять у презентації:

А учнів 5, 6, 7 класів запрошено сьогодні на спільний перегляд пригодницького, патріотичного мультфільму до Дня Єднання.

В онлайн кінозалі зібралося більш ніж три десятки глядачів. Перед переглядом, Вікторія Іванівна Погребняк розповіла про історію створення  зовсім молодого свята, Дня Єднання, про його символи та про те, як варто його святкувати. Також, всі глядачі на честь визначної дати із задоволенням, акапельно виконали державний Гімн. Охочі відповіли, як вони розуміють це свято та, що воно для них означає. Відповіді були цікавими. Після спілкування всі поринули у казковий світ пригод маленького героя – Микити Кожум’яки.   Після перегляду обмінялися думками та емоціями про побачене. 

Головний висновок: перемогти злі сили можливо тільки ОБ’ЄДНАВШИСЬ!

Перебіг сеансу у презентації ⇒⇓

Дякуємо всім за співпрацю, участь та підримку!

А тим, хто не потрапив на перегляд радимо це зробити самостійно!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by