Так тримати!

Стали відомі результати  обласного етапу Всеукраїнської учнівської ОЛІМПІАДИ з ГЕОГРАФІЇ і радо повідомляємо, що учениця 10 класу нашого ліцею Валерія Недосєка має ІІІ результат. Тож, вітаємо її та вчителя географії Едуарда Олександровича Павловського з гарним результатом!

  ПЕРЕМОГУ у літературному конкурсі здобула теж учениця 10класу Єлизавета Шевченко. Вітаємо Лізу та Валентину Михайлівну Пашкевич з перемогою!

У обласному етапі дистанційної фотовиставки до Дня Соборності України «Україна – це ми!», організованої Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді у нас є три високих результати.
Як ми вже писали на фотовиставку надійшло 997 робіт учасників з 31 територіальної громади області.
Журі визначило переможців (лише 5), які візьмуть участь у всеукраїнському етапі фотовиставки серед яких і наша п’ятикласниця – Софія Полупан.
Вітаємо Софію та її ментора Валентину Михайлівну Пашкевич! І бажаємо гідно представити Донеччину на всеукраїнському етапі фотовиставки, який відбудеться вже в цьому місяці.

Два ІІ місця отримали в цьому ж конкурсі фотороботи учениць 11 класу Карини Марченко та Вікторії Остроушко. Вітаємо дівчат  та їх класного керівника Ірину Миколаївну Потапенко з УСПІХОМ! 

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by